D.Zoffas: "Bayern", "Real" ir "Barca" turi bijoti "Juventus" klubo

Turino "Juventus" legenda Dino Zoffas nenuvertina "Monaco" galimybes prasibrauti į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, tačiau tvirtina, kad dabartinio "Juventus" turėtų bijoti Madrido "Real", Miuncheno "Bayern" ir "Barcelona" klubai.

Šiandien "Bianconeri" pradės savo ketvirtfinalio žygį. Pirmasis susitikimas įvyks Turine, o atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos Monake. Italų legenda tvirtina, kad Italijos čempionai ypač turėtų atkreipti dėmesį į gerai organizuota "Monaco" gynybą.

"Juventus" dominuoja Italijoje ir kol kas gerai atrodo Europoje, tačiau "Monaco" bus stiprus priešininkas", - teigė D.Zoffas. - Jie turi puikią gynybą ir praleidžia itin mažai įvarčių, taip pat jų kontratakos yra greitos ir pavojingos".

"Juve" kiekvienam priešininkui bus sunkus varžovas. Manau, kad dabartinės Turino komandos bijo ir tokios ekipos kaip Madrido "Real", "Bayern" ir "Barca".

"Pastarieji metai Europoje nebuvo sėkmingai "Juventus" klubui, bet dėl to, manau, yra kaltas ne laiku ir ne vietoje pasitaikęs blogas ciklas. Šiais metais jie turi puikią galimybę triumfuoti Europoje ir išsklaidyti mitus", - pridūrė D.Zoffas.

"Juventus" ir "Monaco" akistata šiandien prasidės 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku. Tiesiogiai rungtynes transliuos TV6 kanalas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...