„Džiugas“ ir „Šiauliai“ išsiskyrė be įvarčių © JumpStory nuotr.

9-ajame „Optibet A lygos“ ture užfiksuotos atkaklios. Aukšto intensyvumo rungtynėse Telšių „Džiugas“ namuose rezultatu 0:0 sužaidė su FA „Šiauliai“ komanda.

Šiauliečiai jau penktą kartą šiame sezone sužaidė nulinėmis lygiosiomis. Tuo tarpu Žemaitijos sostinės atstovams tai buvo ketvirtosios lygiosios čempionate.

Rungtynių pradžioje Mindaugo Čepo auklėtiniai aktyviai organizavo atakas prie šeimininkų vartų ir 17 minutę standartinėje situacijoje turėjo vieną geresnių galimybių išsiveržti į priekį. Standartinėje situacijoje Danielis Romanovskis atliko perdavimą į vartininko aikštelę, bet prie dešiniojo virpsto buvusiam Rimvydui Sadauskui nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

„Džiugiečiams“ pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi rasti galimybių pasižymėti, o realiausią progą 38 minutę buvo sukurta kampinio situacijoje – baudos aikštelėje kamuolys atskriejo Edwardui Sarpongui, bet legionierius pasiuntė jį aukštai virš vartų. Savo ruožtu svečiai prieš pertrauką dar kartą buvo arti įvarčio – Justas Petravičius galingu šūviu pataikė kamuolį į virpstą.

Antrajame kėlinyje aukštas rungtynių tempas dominavo ir toliau, bet pavojingiau atakavo Mariaus Šlutos treniruojami telšiškiai. Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Džiugas“ susikūrė kelias pavojingas progas įmušti. 73 minutę Periclesas smūgiavo į artimąjį vartų kampą, bet vartininkas Lukas Paukštė šį bandymą neutralizavo. Netrukus kontratakoje vartų sargas dar kartą pademonstravo meistriškumą atremdamas pavojingą Roko Krušnausko smūgį kontratakoje.

80 minutę R. Krušnauskui teko griebtis už galvos, kai kampinio situacijoje saugas laimėjo „oro dvikovą“, bet iš patogios pozicijos smūgiavo šalia dešiniojo virpsto. FA „Šiauliai“ per pridėtą rungtynių laiką dar bandė pagrasinti Vincento Šarkausko ginamiems vartams, bet tai nedavė jokių vaisių.

Lygiosios „Džiugui“ (7 tšk.) leido susilyginti taškais su aštuntoje vietoje žengiančia „Sūduva“, o Šiaulių klubas yra surinkęs 11 taškų ir žengia penktas.