Dviem išvarymais pažymėtose rungtynėse – sunki „Lyon“ pergalė © IMAGO/PanoramiC nuotr,

Penktadienio vakarą vykusiose „Ligue 1” atidarymo rungtynėse Liono „Olympique“ namuose turėjo vargo, tačiau rezultatu 2:1 įveikė „Ajaccio“ vienuolikę.

Pirmąjame kėlinyje įvyko didžioji dalis svarbiausių įvykių.

12 rungtynių minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Pirmąjį savo įvartį šiame sezone pelnė Tete.

Jau 22 minutę rezultatas tapo 2:0. Alexandre Lacacette realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino savo komandos persvarą.

Tačiau vos už 9 minučių „Ajaccio“ taip pat stojo mušti 11 metrų baudinio. Negana to, dėl itin grubios pražangos iš aikštės buvo išvarytas „Lyon“ ekipos vartininkas Anthony Lopesas. Thomasas Mangani realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 2:1.

Atrodė, kad svečiai į antrąjį kėlinį išeis su pozityvia nata, tačiau 45+3 minutę svečių ekipos žaidėjas Romainas Hamouma taip pat prieš save išvydo raudoną kortelę ir abi komandos tęsė rungtynes aikštėje turėdamos po 10 žaidėjų.

Antroje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir „Lyon“ futbolininkai sezoną pradėjo su sunkiai iškovotais trimis taškais.