Dviejų įvarčių defiticitą panaikinusi „Arsenal“ ekipa palaužė „Bournemouth“ © Reuters nuotr.

„Arsenal“ jau ne pirmąsyk šiame sezone įrodo savo čempionišką charakterį.

Šeštadienio popietės rungtynėse „kanonieriai“ namuose 3:2 palaužė „Bournemouth“ ekipą.

Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai atsilikinėjo jau 0:2. Vienuoliktąją rungtynių sekundę pasižymėjo Philippe'as Billingas, o antrojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė ir Marco Senesi.

Netrukus rezultatą sušvelnino Thomas Partey, o 70-ąją minutę rezultatas tapo lygus – tikslus buvo Benas White'as.

Lemiamas įvartis krito paskutinę rungtynių minutę – 98-ąją. Po kampinio atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė „Arsenal“ ekipos herojumi tapęs Reissas Nelsonas.

Po šios pergalės tarp „Arsenal“ ir „Manchester City“ ekipų skirtumas turnyrinės lentelės viršūnėje siekia 5 taškus.