Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Man Utd“ išvengė pralaimėjimo prieš „Leeds“ © Reuters nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos atidėtos Anglijos „Premier“ lygos aštuntojo turo rungtynės.

„Manchester United“ namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Leeds United“.

Svečiai mačą pradėjo itin sėkmingai ir sužaidus vos 55 sekundes kamuolį į „United“ vartus pasiuntė Wilfriedas Gnonto.

Po praleisto įvarčio „raudonieji velniai“ perėmė iniciatyvą, o geriausią progą rezultatą išlyginti turėjo Alejandro Garnacho.

Antrąjį kėlinį vėl kur kas sėkmingiau pradėjo „Leeds“ ir 48-ąją minutę svečiai jau pirmavo 2:0, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Raphaelis Varane'as.

Šeimininkai nepalūžo ir 62-ąją minutę smūgiu galva atsilikimą sušvelnino Marcusas Rashfordas.

70-ąją minutę rezultatas jau buvo lygus po Jadono Sancho įvarčio.

Mačo pabaigoje puikias progas švaistė Fredas, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.