Dviejų įvarčių deficitą panaikinę „Valencia“ futbolininkai įveikė pirmenybių autsaiderius © AFP nuotr.

Pirmadienio vakaro rungtynėse „Valencia“ išvykoje rezultatu 4:3 palaužė paskutinėje vietoje esančią „Levante“ ekipą.

„Valencia“ pirmame kėlinyje neatrodė įtikinamai, o „Levante“ komandos futbolininkai nusprendė juos už tai nubausti.

Šeimininkai sukūrė daugiau pavojingų ir jiems pavyko išsiveržti į priekį 21 minutę. Valensijos komandos saugas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Vartininkas atrėmė Jose Campana‘os baudinį, tačiau kamuolys patogiai atšoko ispanui po kojomis ir pastarasis antru bandymu pelnė pirmąjį savo komandos įvartį.

Vos už trijų minučių, „Levante“ pavaišino savo varžovus dar vienu įvarčiu. Rogeris Marti gavo puikų perdavimą į baudos aikštelę ir galingu smūgiu į apatinį vartų kampą padvigubino savo komandos persvarą.

Tiesa, kėlinio pabaigoje „Valencia“ sugebėjo pelnyti įvartį. 44 minutę Goncalo Guedesas pasižymėjo puikiu smūgiu į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:1.

Antrame kėlinyje svečiai išėjo užsivedę ir jau 50 minutę išlygino rezultatą. 11 metrų baudinį realizavo Carlosas Soleras.

72 minutę Carlosas Soleras pelnė dublį. Ispanas pademonstravo šaltakraujiškumą baudos aikštelėje ir vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. Rezultatas tapo 3:2

Dublį pasiekė ir „Valencia“ ekipos krašto saugas Goncalo Guedesas. 85 minutę portugalas išbėgo vienas prieš vieną su vartininku ir užtikrintai pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Galingai rungtynes pradėję šeimininkai nepasidavė ir 90+2 minutę sušvelnino rezultatą. Įvartį pelnė Enis Bardhi, tačiau šio tikslaus smūgio nepakako galiausiai nepakako ir „Levante“ turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Po šios pergalės „Valencia“ užima 7 vietą lentelėje ir taškais susilygina su 6 pozicijoje esančiais „Real Sociedad“ futbolininkais.