Duobė gilėja: dešimtyje likę „Juventus“ futbolininkai krito prieš „Serie A“ naujokus © Reuters nuotr.

Turino „Juventus“ situacija negerėja.

Massimiliano Allegri auklėtiniai išvykoje 0:1 nusileido „Serie A“ naujokams – „Monza“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau jau atrodė Moncos ekipa. 40-ąją minutę už nešvarų žaidimą raudoną kortelę gavo Angelis Di Maria ir „Juventus“ liko dešimtyje.

74-ąją minutę „Monza“ į priekį išvedė Christianas Gytkjaeras. Kaip vėliau paaiškėjo, komandos devintojo numerio įvartis buvo pergalingas.

M. Allegri šį mačą stebėjo iš tribūnų dėl raudonos kortelės, kurią italas gavo rungtynių pabaigoje prieš „Salernitana“.

Įskaitant Čempionų lygą, „Juventus“ nelaimi jau penktų rungtynių iš eilės. Be šitų rungtynių jau buvo patirti du pralaimėjimai ir dvi lygiosios.

„Fiorentina“ 2:0 „Hellas“

„Cremonese“ 0:4 „Lazio“