Du Ronaldo įvarčiai lėmė "Milan" pergalę © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje įvyko dvejos 33 turo rungtynės. „Milan“ klubas dar labiau įsitvirtino ketvirtoje vietoje, įveikęs „Cagliari“ ekipą, o „Sampdoria“ sugebėjo iškovoti užtikrintą pergalę prieš „Messina“.

„Milan“ laimėjo namų rungtynes prieš „Cagliari“ rezultatu 3-1, nors treneris Carlo Ancelotti leido kelioms žvaigždėms pailsėti prieš Čempionų lygos pusfinalio rungtynes su „Manchester United“. Į pergalę Milano klubą atvedė Europos turnyruose „Milan“ gretose negalintis rungtyniauti Ronaldo.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas 14 minutę. „Milan“ veteranas Marcos Cafu perėmė kamuolį iš varžovo Cristiano Del Grosso ir, nors „Messina“ žaidėjai skundėsi pražanga, teisėjas nesustabdė žaidimo. M.Cafu perdavė kamuolį laisvam likusiam Ronaldo, kuriam beliko pasiųsti jį į vartus.

Sekančio įvarčio teko laukti iki 69 minutės. „Cagliari“ vartininkas Antonio Chimenti nesugebėjo tinkamai išmušti M.Cafu skersuoto kamuolio ir šis atsidūrė pas Ronaldo, kuris sugebėjo pelnyti įvartį krūtine ir padvigubinti savo komandos skirtumą.

Tačiau po penkių minučių svečiai atgavo viltį. Kakha Kaladze savo komandos baudos aikštelėje susidūrė su varžovu Andrea Capone ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Milan“ vartus. Jį sėkmingai realizavo Davidas Suazo.

Visgi 80 minutę visas svečių viltis išlyginti rezultatą išsklaidė po keitimo aikštėje pasirodęs Andrea Pirlo. Italijos nacionalinės rinktinės žaidėjas puikiu baudos smūgiu iš 25 metrų užtikrino savo komandos pergalę. Visgi „Milan“ rungtynių pabaigoje patyrė nuostolių, kuomet už varžovo marškinėlių laikyma antrają geltoną kortelę gavo „Milan“ gynėjas K.Kaladze.

„Messina“ klubas dar labiau pablogino savo situaciją kovoje dėl išlikimo. Ekipa svečiuose 1-3 pralaimėjo „Sampdoria“ ekipai ir tai jau buvo šeštoji iš eilės šio klubo nesėkmė.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00062“ 3 – 1 „%c00216“
14` [1 – 0] Ronaldo
69` [2 – 0] Ronaldo
74` [2 – 1] David Suazo (11m)
80` [3 – 1] Andrea Pirlo

87` iš aikštės išvarytas Kakha Kaladze

„%c00070“ 3 – 1 „%c00214“
13` [1 – 0] Reto Ziegler
54` [1 – 1] Christian Rigano
83` [2 – 1] Daniele Franceschini
89` [3 – 1] Gennaro Delvecchio

Pastaba: dėl korupcijos skandalo iš "Fiorentina" atimta 15, iš "Reggina" - 11, iš "Milan" - 8, iš "Lazio" - 3 taškai. Dėl finansinių priežasčių iš "Siena" atimtas 1 taškas.