Du K. Benzema 11 metrų baudiniai išplėšė „Real“ ekipai pergalę prieš „Celta Vigo“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Real“ išvykoje, po atkaklios kovos, rezultatu 2:1 palaužė „Celta Vigo“ futbolininkus.

Pirmieji rungtynėse smogė svečiai. 19 minutę Nolito prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Karimas Benzemas užtikrintai realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau, Nolito ištaisė savo klaidą pelnydamas išlyginamąjį įvartį. Ispanas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai pasiuntė jį į vartus.

64 minutę teisėjas skyrė dar vieną baudinį į šeimininkų vartus. Šį kartą prasižengė Jeisonas Murillo. Tačiau, Karimas Benzema nesugebėjo išpildyti standartinės situacijos ir rezultatas išliko lygus.

„Celta Vigo“ šiose rungtynėse žaidė itin neapdairiai ir sugebėjo dar kartą pažeisti taisykles savojoje baudos aikštelėje. Šį kartą, dublį į savo sąskaitą įsirašęs Karimas Benzema neklydo ir išvedė savo komandą į priekį.

Po šios pergalės „Karališkasis“ klubas ir toliau užtikrintai stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, artimiausius persekiotojus lenkdamas 12 taškų.