D.Tadičiaus įvartis nulėmė pergalę prieš "Man Utd", "Arsenal" neturėjo vargo su "Stoke City" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos 21-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Emirates" stadione, kur jėgas tarpusavyje išbandė Londono "Arsenal" ir "Stoke City" futbolininkai. Arsene'o Wengero auklėtiniai be vargo svečius nugalėjo rezultatu 3-0.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "kanonierių" dominavimo aikštėje ir jau 6-ąją minutę žiūrovai pakilo iš savo sėdimų vietų. Alexis Sanchezas iš kairiojo krašto pakėlė kamuolį link varžovų vartų ir aukščiau už visus kitus iššokęs Laurentas Koscielny galva nuginklavo Asmirą Begovičių.

Vis dėlto, 13-ąją minutę A.Wengeras sulaukė prastos žinios - rungtynių dėl patirto nokdauno nebegalėjo tęsti Mathieu Debuchy, o jį aikštėje pakeitė jaunasis Hectoras Bellerinas.

Tačiau tai nesutrukdė "Arsenal" ekipai ir toliau dominuoti. 33-ąją minutę pranašumą padidino Alexis Sanchezas, pasižymėjęs po Tomaso Rosicky perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 49-ąją minutę, kai puikų baudos smūgį realizavo tas pats A.Sanchezas. Per likusį laiką "kanonieriai" galėjo pelnyti dar daugiau įvarčių, bet puikiai vartus gynė A.Begovičius.

Vakarinėse rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Manchester United" ir "Southampton" futbolininkai. Kovoje dėl trečios vietos Ronaldo Koemano auklėtiniai minimaliu skirtumu pranoko "raudonuosius velnius".

Pirmajame kėlinyje dominavo "Man Utd" ekipa, tačiau rimtų progų jai sukurti nepavyko ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas švieslentėje buvo 0-0.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį, tačiau "Old Trafford" stadiono jis nenudžiugino. "Southampton" 69-ąją minutę surengę ataką, kurios metus Graziano Pelle kamuolį pataikė į virsptą, o po kelių akimirkų Dušanas Tadičius atškokusį kamuolį nukreipė į Davido De Gea ginamų vartų tinklą.

Po praleisto įvarčio "Man Utd" žaidimas stipriai nepasikeitė ir galutinis rezultatas liko 0-1. Įdomu tai, kad iš 10 "Man Utd" atliktų smūgių nei vienas neskriejo į vartų stačiakampį.

"Southampton" į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus ir iš ketvirtosios vietos pakilo į trečiąją poziciją, kurioje ilgą laiką buvo Louiso van Gaalo auklėtiniai.

"Arsenal" 3 - 0 "Stoke City"

6' [1 - 0] L.Koscielny

33' [2 - 0] A.Sanchez

49' [3 - 0] A.Sanchez

"Manchester United" 0 - 1 "Southampton"

69' [0 - 1] D.Tadič

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7437928" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>