D.Simeone: "Mačas su "Juventus" neturi sau lygių"

UEFA Čempionų lygos mačo su „Juventus“ išvakarėse surengtoje spaudos konferencijoje Madrido „Atletico“ pergalių kalvis Diego Simeone tikisi bekompromisės kovos.

Lygiųjų atveju stipriausia praėjusio sezono Ispanijos ekipa A grupėje užsitikrintų pirmąją vietą, o pergalė galėtų palaidoti Massimiliano Allegri auklėtinių viltis patekti į kitą etapą.

„Mūsų laukia labai svarbios rungtynės, – spaudos konferenciją pradėjo D. Simeone. – Rytoj paaiškės, kas finišuos pirmi ir tuo pačiu, kas pasitrauks iš tolimesnių kovų. Mačas su „Juventus“ neturi sau lygių“.

„Vicente Calderon“ stadione „Atletico“ įveikė italus, kuriems negalėjo padėti Andrea Pirlo. Į rikiuotę sugrįžusiam Tuino ekipos atakų dirigentui D. Simeone skyrė ypatingą dėmesį.

„Pradėkime nuo to, jog jis yra tiesiog fantastiškas žaidėjas. Pirlo puikiai jaučia žaidimo ritmą ir yra mirtinai pavojingas atliekant baudos smūgius. Turėsime atidžiai jį prižiūrėti“, – teigė strategas.

Dviejų įvarčių pranašumu ispanus įveikęs „Juventus“ taptų grupės nugalėtoju, o pergalė vieno įvarčio pranašumu ar lygiosios garantuotų antrą vietą. Pralaimėjimas suteiktų šansą Pirėjo „Olympiacos“ ekipai, kuri susirems su „Malmo“ vienuolike.

Antradienį „Juventus Stadium“ aikštėje rungtynės prasidės 21 valandą 45 minutės.

juventus.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...