Draugiškų rungtynių maratone - ispanų įvarčių fiesta bei rusų ir lenkų pralaimėjimai (VIDEO)

Trečiadienį Senajame žemyne sužaistos dar penkios kontrolinės rinktinių rungtynės.

Ispanijos rinktinė susikovė su Pietų Korėja. Vicente Del Bosque auklėtiniai pasipriešinimo nesulaukė ir varžovus nugalėtojo rezultatu 6-1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Cescas Fabregasas, Davidas Silva ir po du įvarčius pelnę Nolito su Alvaro Morata.

Kitoje dvikovoje Čekijos rinktinės pranašumą turėjo pripažinti rusai. 6-ąją minutę po Aleksandro Kokorino įvarčio rusai įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje čekai parodė charakterį ir pelnę du įvarčius iškovojo pergalę.

Belgijos komanda kiek netikėtai savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis su Suomija. Svečiai ilgą rungtynių laiką pirmavo ir tik 89-ąją minutę Romelu Lukaku pelnytas įvartis belgus išgelbėjo nuo pralaimėjimo.

Be Europos čempionato likusi Nyderlandų rinktinė įrodė pranašumą prieš busimus EURO 2016 dalyvius lenkus, o norvegai rezultatu 3-2 taip pat nugalėjo būsimus Europos čempionanto debiutantus islandus.

Ispanija 6 - 1 Pietų Korėja

Rusija 1 - 2 Čekija

Norvergija 3 - 2 Islandija

Belgija 1 - 1 Suomija

Lenkija 1 - 2 Nyderlandai