Draugiškose rungtynėse pergales šventė "Man Utd", "Barcelona" ir PSG (VIDEO)

JAV vykstančiame ikisezoniniame tarptautiniame „Champions Cup“ turnyre „Manchester United“ komanda sužaidė jau antras rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Šįkart Anglijos klubas 3:1 įveikė „San Jose Earthquakes“ ekipą. Tuo tarpu pirmą kartą šį sezoną į aikštę išbėgusi „Barcelona“ 2:1 įveikė „Los Angeles Galaxy“.

Katalonijos klubui tai buvo pirmosios rungtynės šią vasarą, o pirmąjį komandos sezono įvartį įmušė urugvajietis Luisas Suarezas, pasižymėjęs 45-ąją minutę.

Aikštėje po pertraukos ir vėl susitiko buvę „Liverpool“ klubo vedliai – L.Suarezas ir karjerą Europoje baigęs Stevenas Gerrardas, kuris prisijungė prie „Galaxy“ klubo.

Viso pasaulio „Barcelona“ gerbėjų akys pirmiausia krypo į naująsias katalonų aprangas, kurios pirmą kartą per visą ekipos istoriją buvo su horizontaliais, o ne vertikaliais dryžiais.

Kaip įprasta kontrolinėms rungtynėms, po pirmojo kėlinio abi komandos padarė labai daug keitimų, o 56-ąją min. „Barca“ padvigubino pranašumą – įmušė Sergi Roberto. Jau per teisėjo pridėtą laiką 90+1 min. „Galaxy“ paguodos įvartį pelnė Tommy Meyeris.

Tuo tarpu „Manchester United“ ekipa JAV iškovojo jau antrąją pergalę – 3:1 įveikė „San Jose Earthquakes“ komandą.

32-ąją minutę įvartį pelnė Juanas Mata, po penkių minučių pasižymėjo naujokas Memphis Depay, o sužaidus valandą trečią kartą įmušė Andreasas Pereira. Fatai Alashe įmušė vienintelį „Earthquakes“ įvartį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą – 42 min.

Trečiose turnyro rungtynėse žaidė du Europos klubai. „Paris Saint Germain“ ekipa 4:2 įveikė Florencijos „Fiorentina“.

Įvarčius Prancūzijos komandai įmušė Blaise'as Matuidi (35 min.), Jeanas-Kévinas Augustinas (41 ir 75 min.) bei Zlatanas Ibrahimovičius (69 min.). Italų gretose pasižymėjo Joaqinas (60 min.) bei Giuseppe Rossi (79 min.).

Liepos 23 dieną rungtynes šiame turnyre žais „New York Red Bull“ ir Londono „Chelsea“, o liepos 24-ąją jėgas išbandys „Manchester City“ ir Madrido „Real“.

Iš viso „Champions Cup“ turnyre dar liko sužaisti bent 14 rungtynių.