Draugiškose rungtynėse – brazilų nesėkmė ir L. Martinezo "hat-trickas"

Už Atlanto į kovą kontrolinėse rungtynėse stojo garsiausios Pietų ir Šiaurės Amerikos komandos.

Netikėtas smūgis buvo suduotas Brazilijos rinktinei, kuri minimaliu skirtumu krito prieš Peru. Tai buvo savotiškas "Copa America" finalo pakartojimas.

Brazilai krito 85-ąją minutę, kai vienintelį ir pergalingą įvartį pasiekė Luisas Abramas.

Neymaras šioje dvikovoje pasirodė po keitimo – jam 63-ąją minutę vietą aikštėje užleido Roberto Firmino.

Triuškinančią pergalę San Antonijuje pasiekė Argentinos futbolininkai, kurie rezultatu 4:0 iš kelio patraukė Šiaurės ir Centrinės Amerikos čempionus.

Meksikiečiai krito po Lautaro Martinezo "hat-tricko" ir tikslaus Leonardo Paredeso 11 m. baudinio.

Dar kitose rungtynėse JAV pasiekė lygiąsias prieš Urugvajų, Kolumbija išsiskyrė be įvarčiu su Venesuela, Ekvadoras lengvai susitvarkė su Bolivija, o Hondūras ant menčių patiesė Čilę.

Argentina 4 - 0 Meksika

Brazilija 0 - 1 Peru

Kolumbija 0 - 0 Venesuela

Ekvadoras 3 - 0 Bolivija

JAV 1 - 1 Urugvajus

Hondūras 2 - 1 Čilė