Draugiškos rungtynės: vokiečiai sulaukė slovakų antausio, ispanai nugalėjo bosnius (VIDEO)

Sekmadienį vakare Europoje tęsiasi draugiškos rungtynių ciklas. Senojo žemyno rinktinės kontrolinėse rungtynės išbando jėgas prieš artėjantį 2016 metų Europos čempionatą.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Augsburge, kur savo žiūrovų palaikoma Vokietijos rinktinė patyrė pralaimėjimą prieš slovakus. Mario Gomezas 13-ąją minutę išvedė vokiečius į priekį, tačiau Slovakija sugebėjo atsakyti dar trimis ir švęsti pergalę rezultatu 1-3.

Kitose rungtynėse susigrūmė Ispanijos rinktinė prieš Bosniją ir Hercegoviną. Nolito vedami ispanai taip pat rezultatu 3-1 įrodė pranašumą prieš bosnius. Nolito įspūdingais įvarčiai 18-ąją minutę pasiekė dublį, tačiau 29-ąją minutę rezultatą sušvelnino Emiras Spahičius. Rungtynių pabaigoje pergalę Europos čempionams užtvirtino tikslus Pedro smūgis.

Dar kitose rungtynėse Europos čempionatui taip pat besiruošianti Albanijos komanda rezultatu 3-1 nugalėjo Katarą, Ukraina rezultatyvioje dvikovoje palaužė rumunus ir turkai su italais šventė minimalias pergales.

Šiandien bus sužaistos dar ketverios kontrolinės rungtynės.

Vokietija 1 - 3 Slovakija

Ispanija 3 - 1 Bosnija ir Hercegovina

Albanija 3 - 1 Kataras

Rumunija 3 - 4 Ukraina

Turkija 1 - 0 Juodkalnija

Italija 1 - 0 Škotija