Draugiški mačai: C.Ronaldo rinktinė pranoko L.Messi, vokiečiai palaužė ispanus (VIDEO)

Antradienį visame pasaulyje buvo sužaistos paskutinės šių metų draugiškos rinktinių rungtynės.

Brazilijos rinktinė turėjo vargo su austrais, kuriuos įveikė rezultatu 1-2. Taip pat pergalę iškovojo ir Kolumbijos komanda, kuri minimaliu skirtumu palaužė slovėnus.

Daug dėmesio susilaukė dvikova tarp Portugalijos ir Argentinos, kuri įvyko "Old Trafford" stadione. Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi buvo pakeisti po pirmojo kėlinio, o pergalingą įvartį 90-ąją minutę pelnė portugalas Raphaelis Guerreiro.

Dar vieną minimalią pergalę pasiekė ir pasaulio čempionai vokiečiai, kurie po vienintelio Toni Krooso įvarčio iškovojo pergalę prieš 2010 metų pasaulio čempionus ispanus.

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė Italija, Prancūzija, Anglija, Airija ir Rusija.