Draugiškame mače Lenkija paskutinėmis akimirkomis palaužė Čilę © Andrachiewicz/PressFocus/SIPA nuotr.

Paskutinėje repeticijoje prieš pasaulio čempionatą Lenkija namuose rezultatu 1:0 palaužė Čilės futbolininkus.

Pirmame kėlinyje pavojingesnes progas susikūrė Čilės futbolininkai, tačiau puikiai žaidęs lenkų vartininkas Lukaszas Skorupskis išlaikė savo vartus sausus.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 85 minutę. Po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Krzysztofas Piatekas.

Likusioje mačo eigoje Čilės futbolininkai nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą ir patyrė pralaimėjimą.

Lenkija ateinančiame pasaulio čempionate Katare pirmąsias savo rungtynes žais Lapkričio 22 dieną su Meksikos futbolininkais.