Draugiškame mače „Banga“ nukovė „Džiugą“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienį Gargžduose „Banga“ žaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Igno Venckaus įvartis 82 minutę lėmė gargždiškių pergalę prieš Telšių „Džiugą“ rezultatu 1:0 (0:0).

Dalį rungtynių jau žaidė ir neseniai prie klubo prisijungę Renanas Paulino ir Goncalo Vieira. Dėl mikrotraumų ir ligų negalėjo žaisti Jeffersonas Reisas, Mauricio Pinto, Kornelijus Smilingis, Karolis Pliuškys ir Klaidas Birgiola.

Pirmojo kėlinio „Bangos“ sudėtis: P. Survila, V. Antužis, P. Srėbalius, D. Norvilas, M. Petrikas, K. Žebrauskas, Sh. Yoshikawa ir keturi žaidėjai peržiūroje.

Antrojo kėlinio „Bangos“ sudėtis: M. Bertašius, Goncalo, E. Stočkūnas, J. Kerpė, D. Norvilas, Renanas, K. Toleikis, R. Vėževičius, I. Venckus, D. Zubauskas ir žaidėjas peržiūroje.

Kitą šeštadienį, sausio 29 dieną, „Banga“ keliaus į Rygą, kur 14 valandą „Skonto Hall“ išmėgins jėgas su Kekavos „Auda“.