Draugiškame mače "Atlantas" nukovė "Sūduvą" (komentaras)

Pastaruosius du sezonus bronzos medalių likimas „SMScredit.lt A lygos“ čempionate spręsdavosi dvikovose tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“. Šįsyk abu klubai susitiko kontrolinėse rungtynėse "Arvi" manieže. Mačą laimėjo svečiai iš uostamiesčio - 2:0 (2:0).

Į Suvalkiją „Atlantas“ iškeliavo antradienį. Per tą laiką klaipėdiečiai Marijampolėje surengė ir keletą treniruočių. Tačiau viešnagės desertu tapo kontrolinės rungtynės su praėjusio sezono bronzos medalininkais.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos. Jau 12-ąją min. kamuolį į „Sūduvos“ vartus pasiuntė puolėjas J.Vereščiakas.

24-ąją min. šeimininkai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau stiprų D.Antanavičiaus smūgį iš baudos aikštelės prieigų pavyko blokuoti. Po 15-os minučių vienas prieš vartus atsidūręs peržiūroje dalyvaujantis „Sūduvos“ puolėjas pralaimėjo dvikovą vartininkui D.Mikelioniui.

Kai atrodė, kad pirmasis  kėlinys baigsis „Atlantui“ pirmaujant minimalia persvara, žodį tarė O.Dmitrijevas, padvigubinęs rezultatą.

Po pertraukos Klaipėdos ekipoje didesnę dalį sudarė jauni futbolininkai. Tuo bandė pasinaudoti „Sūduva“, kuri dažnai sukiojosi netoli „Atlanto“ vartų.  Toks marijampoliečių vartų šturmas buvo bevaisis ir įvarčio neatnešė.

Progų įmušti turėjo klaipėdietis D.Šimkus bei O.Verbickas, aikštės šeimininkų gretose neblogų progų neišnaudojo C.Alexas bei A.Jankauskas.

Tai buvo antrosios kontrolinės klaipėdiečių rungtynės prieš išvykstant į treniruočių stovyklą Kipre. Prieš tai klaipėdiečiai tokiu pat rezultatu Rygoje buvo pralaimėję "Rigos" ekipai. Tuo tarpu pirmosiose priešsezoninėse rungtynėse „Sūduva“ minimaliu rezultatu buvo įveikusi „Kauno Žalgirio“ pasipriešinimą.

„Tikros kontrolinės rungtynės, antrąjį kėlinį žaidė jauni vaikinai, pavyko įmušti du įvarčius. Tačiau ryškios varžovų persvaros tikrai nebuvo. Tiesa, turėjo daugiau galimybių pasižymėti.  Palyginti su rungtynėmis Rygoje, žaidėme tikrai geriau. Per tą laiką turėjome nemažai treniruočių, kurios davė vaisų.  Mums vis dar reikia ieškoti savojo žaidimo,  gerinti tarpusavio ryšį. Stovykloje Kipre lauksime papildymų, galbūt atvyks Vytas Gašpuitis, kuris dabar dalyvaują „Rostovo“ klubo peržiūroje, taip pat laiksime Abdoulo Syllos, dar vieno vidurio gynėjo“, – mintimis pasidalijo dalijosi "Atlanto" vyr. treneris Konstantinas Sarsanija.

„Atlanto“ starto sudėtis: Deividas Mikelionis, Mindaugas Bagužis, Andrius Bartkus, Robertas Freidgeimas, Konstantinas Šulcas, Domantas Šimkus, Dovydas Norvilas, Andrejus Čofu, Olegas Dmitrijevas, Donatas Kazlauskas ir Jurijus Vereščiakas.

„Sūduvos“ starto sudėtis: Martynas Matuzas, Marius Činikas, Darius Isoda, peržiūroje dalyvaujantis gynėjas, Garbrielius Zagurskas, Cristianas Alexas, peržiūroje dalyvaujantis saugas, Domantas Antanavičius, Giedrius Matulevičius, Povilas Leimonas, peržiūroje dalyvaujantis puolėjas.

„Atlantas“ į pirmąją treniruočių stovyklą Kipre išvyks sausio 23 d., o „Sūduva“ kitas pasiruošimo ciklo rungtynes  žais pirmadienį su Jonavos „Lietava“.