Dramos pripildytame mače „Sevilla“ namuose lygiosiomis sužaidė su „Valencia“ ekipa © IMAGO/CordonPress nuotr,

Antradienio vakarą vykusiose, dramos nestokojusiose, „La Liga“ rungtynėse „Sevilla“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su  „Valencia“ futbolininkais.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 6 minutę. Po Dimitri Foulquiero aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Edinsonas Cavani.

Tolimesnėje rungtynių eigoje abi komandos turėjo progų pasižymėti, o vieną iš jų išnaudojo rungtynių pabaigoje lygiąsias „Sevilla“ ekipai išplėšęs Erikas Lamela. 86 minutę po pakelto kampinio Kike Salas galva numetė kamuolį argentiniečiui ir pastarasis neklydo smūgiuodamas į apatinį kairįjį vartų kampą.

Pridėto laiko metu aistros pasiekė aukščiausią tašką ir teisėjas pradėjo dalinti korteles visomis kryptimis. Nuo 85 minutės iki susitikimo pabaigos teisėjas geltonomis kortelėmis arbitras pavaišino penkis žaidėjus, o „Sevilla“ ekipos gynėjas 90+11 minutę prasižengė savo baudos aikštelėje ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Tačiau, prie 11 metrų žymos stojęs „Valencia“ gynėjas Jose Gaya nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir ispano smūgį atrėmęs vartininkas Bono išplėšė savo komandai lygiąsias.

Po šio mačo „Valencia“ rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Sevilla“ vent kuriam laikui užima vienuoliktą vietą.