Dramatiškoje kovoje - PSV triumfas © Eurofootball.lt
Sekmadienį dramatiškai baigėsi Olandijos nacionalinis čempionatas. Nugalėtojo titulą vienintelio įvarčio dėka apgynė Eindhoveno PSV.

Paskutiniajame ture Ronaldo Koemano auklėtiniai 5-1 sutriuškino Arnhemo „Vitesse“ ir surinko 75 taškus bei viską lėmusį teigiamą 50-ies įvarčių santykį. Lemtingą taiklų smūgį likus žaisti 13-ai minučių atliko ekipos kapitonas Phillipas Cocu.

Sidabro medaliais pasidabinęs legendinis Amsterdamo „Ajax“ 75-ąjį tašką išplėšė iškovojęs pergalę 2-0 prieš Tilburgo „Willem II“, tačiau to nepakako, mat jų įvarčių santykis - +49.

Tuo tarpu pirmoje vietoje prieš šį turą žengusios Alkmaro AZ komandos viltis palaidojo pralaimėjimas išvykoje Roterdamo „Excelsior“ rezultatu 2-3. Didžiąją rungtynių dalį AZ žaidė dešimtyje, mat 18-ąją minutę raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje buvo nubaustas gynėjas Boy‘us Watermanas.

Visi sekmadienio rezultatai:

"Excelsior" 3 - 2 "AZ Alkmaar"
20' [1 - 0] L. Bruins (pen.)
23' [1 - 1] S. Cziommer
60' [2 - 1] H. Drost
70' [2 - 2] D. Koevermans
90' [3 - 2] J. Voskamp

18' iš aikštės pašalintas B.Waterman (AZ)
72' iš aikštės pašalintas R.v.Dieren ("Excelsior")

"FC Groningen" 0 - 2 "FC Utrecht"
6' [0 - 1] L. Loval-Landre
33' [0 - 2] S. Keller

"FC Twente" 2 - 1 "NAC Breda"
13' [1 - 0] K. Bakircioglu
77' [2 - 0] B. NKufo
81' [2 - 1] A. Slot (11 m.)

"NEC Nijmegen" 3 - 2 "Den Haag"
38' [1 - 0] R. Denneboom (11 m.)
50' [1 - 1] F. Bodde (11 m.)
70' [2 - 1] L. Delorge ( į savo vartus)
74' [3 - 1] P. Jans
81' [3 - 2] M.d. Vries

"PSV Eindhoven" 5 - 1 "Vitesse Arnhem"
8' [1 - 0] R. Alex
10' [2 - 0] J. Farfan
13' [2 - 1] T. Janssen
59' [3 - 1] I. Afellay
65' [4 - 1] J. Farfan
77' [5 - 1] P. Cocu

"Roda Kerkrade" 7 - 0 "Heracles Almelo"
13' [1 - 0] A. Oper
41' [2 - 0] S. Cissé
45' [3 - 0] E. Bosnar ( į savo vartus)
53' [4 - 0] K. Agustien
56' [5 - 0] J. Vandamme
62' [6 - 0] B. Bodor
86' [7 - 0] A. Oper

"SC Heerenveen" 5 - 1 "Feyenoord Rotterdam"
32' [1 - 0] A. Alves
55' [1 - 1] D. Buijs
65' [2 - 1] A. Alves
75' [3 - 1] A. Alves (11 m.)
79' [4 - 1] L. Nilsson
85' [5 - 1] A. Alves

"Sparta Rotterdam" 1 - 0 "RKC Waalwijk"
61' [1 - 0] H. Medunjanin

"Willem II Tilburg" 0 - 2 "Ajax Amsterdam"
19' [0 - 1] U. Emanuelson
67' [0 - 2] K.J. Huntelaar