Dramatiškame miesto derbyje „Barcelona“ išplėšė lygiąsias © JumpStory nuotr.

Permainingame Barselonos miesto derbyje „Barcelona“ išvykoje, per pridėtą laikė išplėšė lygiąsias ir rezultatu 2:2 sužaidė „Espanyol“ komandos futbolininkais.

Xavi auklėtiniai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 2 minutę po Jordi Albos perdavimo iš pusiau krašto Pedri nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 1:0.

„Barca“ pirmąjame kėlinyje susikūrė dar keletą itin pavojingų momentų. Tačiau Xavi auklėtiniams vietomis pritrūko tikslumo, o ir pavojingą Adama Traore smūgį puikiai atlaikė vartininkas Diego Lopezas.

Vis gi, „Espanyol“ sugebėjo išlyginti rezultatą 40 minutę. Sergi Darderas precizišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į vartų dešinę ir nepaliko jokių šansų vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui.

Antrasis šių rungtynių kėlinys buvo kupinas dramos.

56 minutę Gavi išvedė svečius į priekį, tačiau jo įvartis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

„Espanyol“ ekipos futbolininkai kiek netikėtai išsiveržė į priekį 64 minutę. Po fantastiško Sergi Dardero perdavimo iš aikštės gilumos, atakos smaigalyje atsidūręs Raulis de Tomas techniškai susistabdė kamuolį ir šaltakraujiškai nuginklavo oponentų vartininką Andre ter Stegeną.

Pridėto laiko metu, „Barcos“ gynėjas Pique gavo raudoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Raudoną kortelę užsidirbo ir „Espanyol“ ekipos saugas Nico Melamedas. Šis susirinko dvi geltonas korteles dviejų minučių bėgyje.

Vis gi, skaičiuojant paskutines pridėto laiko sekundes „Barcelona“ sugebėjo rasti išsigelbėjimą šiame susitikime. 90+6 minutę, po Adama Traore aukšto perdavimo į baudos aikštelę, Luukas de Jongas smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir išplėšė savo komandai lygiąsias.

90+6 minutę, už neadekvatų elgesį buvo parodyta raudona kortelė ir ant suolo sėdėjusiam „Espanyol“ saugui Manu Morlanesui.

Po šio permainingo Barselonos miesto derbio, Xavi auklėtiniai rikiuojasi ketvirtoje lentelės pozicijoje, taškais susilygindami su penktoje vietoje esančiais „Atletico“ futbolininkais. Tuo tarpu, „Espanyol“ stovi 13 pirmenybių vietoje.