Dramatiškame Londono derbyje „Brentford“ ir „Tottenham“ pasidalino po tašką © Reuters nuotr.

„Premier“ lygos batalijos grįžo po pasaulio čempionato pertraukos.

Ankstyvajame 17-ojo turo mače „Brentford“ ir „Tottenham“ pasidalino po tašką – 2:2.

Vangiai rungtynes pradėję „pentinai“ turėjo jau 15-ąją minutę traukti kamuolį iš savo vartų. Vitaly Janeltas pasižymėjo po to, kai kamuolys atšoko nuo Fraserio Forsterio.

Antrojo kėlinio pradžia Antonio Conte auklėtiniams taip pat nesiklostė sėkmingai. 54-ąją minutę rezultatą padvigubino Ivaną Toney.

65-ąją minutę „Tottenham“ sugrįžo į rungtynes. Puikiu smūgiu galva rezultatą sušvelnino Harry Kane'as.

Už šešių minučių rezultatą išlygino Pierre'as-Emile Hojbjergas.

„Pentinai“ turėjo dar keleta progų išplėšti pergalę šiame Londono derbyje, tačiau jų smūgiai tikslo nepasiekė. Veiksmo netrūko ir prie kitų vartų, taip pat ir aistrų rungtynės nestokojo.

Po iškovoto taško „Tottenham“ lieka 4-oje turnyrinės lentelės vietoje. „Brentford“ ekipai pavyko aplenkti „Fulham“ ekipą.