Dramatiškame Italijos taurės finale – „Inter“ triumfas po I. Perišičiaus „dublio“ © JumpStory nuotr.

Italijos taurę po 11 metų pertraukos iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai.

Simone Inzaghi auklėtiniai finale 4:2 dramatiškai po pratęsimo palaužė Turino „Juventus“ komandą.

„Inter“ jau pačioje rungtynių pradžioje įsiveržė po puikaus Nicola Barella smūgio.

Antroje rungtynių pusėje „Juventus“ sugebėjo sugrįžti su trenksmu. Pačioje kėlinio pradžioje įkrito Alexo Sandro „netyčiukas“, o dar už kelių minučių persvarą Turino ekipai sukūrė jau Dušanas Vlahovičius, rezultatas tapo 2:1 „senosios senjoros“ naudai.

80-ąją rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė 11 m baudinį sėkmingai realizavęs Hakanas Calhanoglu.

Pratęsimo metu, 99-ąją minutę buvo paskirtas dar 11 m baudinys, kurį šįkart sėkmingai realizavo Ivanas Perišičius, sugražinęs persvarą Milano klubui.

Už 3 minučių kroatas padvigubino „Inter“ komandos pranašumą, šįkart – nuostabiu šuviu iš tolimos distancijos.

Per likusį pratęsimo laiką „Nerazzurri“ pranašumo neiššvaistė ir triumfavo Italijos taurėje po ilgo laiko.

Šis finalas buvo paskutinis Paulo Dybalai ir Giorgio Chiellini su „Juventus“ komanda. Šie futbolininkai po titulais nukloto etapo klube paliks jį vasarą kaip laisvieji agentai.