Dramatiškame 7 įvarčių trileryje „Atletico“ palaužė „Getafe“ ekipą © JumpStory nuotr.

Skaudų pralaimėjimą praeitame ture patyręs Madrido „Atletico“ šeštadienio vakarą reabilitavosi ir namuose rezultatu 4:3 palaužė „Getafe“ vienuolikę.

Jau 9 rungtynių minutę „Matrasiniai“ turėjo auksinę progą pasižymėti. Luisas Suarezas uždirbo 11 metrų baudinį ir pats stojo jį mušti. Tačiau, puikiai sužaidęs „Getafe“ vartininkas Davidas Soria atrėmė urugvajiečio smūgį ir išlaikė rezultatą lygų.

Vis gi, Diego Simeone auklėtiniams pavyko išsiveržti į priekį 20 minutę. Po sumaišties baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio suskubo Angelis Correa ir pelnė pirmąjį savo komandos įvartį.

Už 7 minučių „Atletico“ padvigubino savo persvarą. Matheus Cunha tykojo prie tolimojo virpsto ir pasiuntė jam atšokusį kamuolį į vartus.

Tačiau, „Getafe“ komandos futbolininkai parodė charakterį ir dar pirmame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą.

30 minutę Borja Mayoralis pataisė savo komandos draugo smūgį ir nukreipė jį į dešinį vartų kampą.

Toliau, „Atletico” patys „prisivirė sau košės” 5 minučių bėgyje du kartus sužaisdami ranka savo baudos aikštelėje.

37 ir 42 minutėmis prie žymos stojo ir Enes Unalas ir abu kartus turkas buvo taiklus. Rezultatą paversdamas 3:2 „Getafe“ komandos naudai.

Vis gi, Madrido komandos futbolininkai išlygino rezultatą bėgant paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms. 45+4 minutę po Thomaso Lemaro perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Angelis Correa.

Antrame kėlinyje „Atletico“ vėl rado būdą apsisunkinti sau reikalus. 58 minutę dėl itin grubios pražangos iš aikštės buvo išvarytas Felipe ir likusį laiką „Matrasiniai“ žaidė dešimtiese.

Net ir dešimtiese likę šeimininkai 89 minutę po Joao Felixo perdavimo po keitimo pasirodęs Mario Hermoso akrobatišku smūgiu nuginklavo priešininkų vartininką ir išplėšė savo komandai pergalę

Po šio susitikimo Simeone auklėtiniai užima 4 vietą Ispanijos pirmenybėse, tašku lenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusius „Barcelonos“ futbolininkus.