Drama Madrido derbyje: 5 įvarčiai, išvytas treneris ir netikėtas „Real“ pralaimėjimas © REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Rayo Vallecano“ namuose rezultatu 3:2 parbloškė ant menčių Madrido „Real“ futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 5 minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po puikaus Frano Garcia'os perdavimo iš krašto pasižymėjo Santi Comesana.

„Karališkasis“ klubas sugebėjo rezultatą išlyginti 36 minutę. Luka Modričius realizavo 11 metrų baudinį.

Carlo Ancelloti auklėtiniai išsiveržė į priekį 41 minutę. Po Marco Asensio pakelto kampinio smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Ederis Militao.

Tačiau, „Real“ savo persvara pasidžiaugė vos kelias akimirkas, kadangi jau 44 minutę rezultatas vėl tapo lygus. „Rayo Vallecano“ komandoje įvartį pelnė Alvaro Garcio.

Antrame kėlinyje dramos taip pat netrūko. 61 minutę teisėjo sprendimu nepasitenkinimą demonstravęs šeimininkų treneris Andoni Iraola prieš save išvydo raudoną kortelę ir turėjo techninę zoną.

Tačiau, trenerio nebuvimas šalia nesutrugdė „Vallecano“ ir toliau kova nenusileisti „Real“ ekipai šiame susitikime. Jų pastangos buvo apdovanotos buvo apdovanotos 11 metrų baudiniu po to, kai 65 minutę svečių gynėjas Danielis Carvajalis sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. Standartinę situaciją iš antro bandymo realizavo Oscaras Trejo ir rezultatas tapo 3:2.

Šio mačo baigtis lemia, kad „Real“ prarado lyderių poziciją ir šiuo metu dviem taškai atslieka nuo laipteliu aukščiau esančios „Barcelona“ ekipos. Tuo tarpu, „Rayo Vallecano“ su šia skambia pergale pakilo į aštuntą vietą.