Drama Ekvadore: Alissonas buvo dukart išvarytas, o šeimininkai nesugebėjo išplėšti pergalės © JumpStory nuotr.

Neeilinė drama įvyko Pietų Amerikos atrankoje, kur Pietų Amerikos rinktinės toliau kovoja dėl patekimo į prestižiškiausią rinktinių turnyrą.

Kito mieste, Rodrigo Paz Delgado stadione susitiko Ekvadoro ir Brazilijos rinktinės. Mačas baigėsi taikiai – rezultatu 1:1, tačiau dramos netrūko.

Jau 6-ąją minutę į priekį brazilus išvedė Casemiro. Negana to, rungtynių šeimininkams reikalai dar labiau pablogėjo 15-ąją minutę, kai už grubų žaidimą buvo išvarytas Ekvadoro rinktinės vartininkas Alexanderis Dominguezas.

20-ąją rungtynių minutę ties žaidėjais, galima sakyti, persvarą atstatė Emersonas Royalis, kuris prieš save taip pat išvydo raudoną kortelę po antro įspėjimo geltona kortele.

Po 10 minučių pirmą kartą iš dviejų šiame mače prieš save raudoną kortelę išvydo Brazilijos vartininkas Alissonas. Visgi, kaip galima suprasti, po VAR peržiūros raudona kortelė buvo atšaukta ir pakeista į geltoną, kadangi epizodo metu „Liverpool“ vartų sargas sužaidė į kamuolį.

Viso mačo metu Ekvadoras turėjo iniciatyvą savo rankose ir kūrė progas, kol pavyko išlyginti rezultatą 75-ąją minutę Felixui Torresui.

Dramos netrūko ir pačioje mačo pabaigoje. Alissonas dar kartą buvo išvarytas, kai neatsargiai sužaidė baudos aikštelėje ir buvo paskirtas 11 m baudinys į Brazilijos vartus. Tačiau po dar vienos VAR peržiūros buvo atšauktas tiek baudinys, tiek Alissono raudona kortelė ir ekvadoriečiai negavo auksinio šanso.

Gavosi taip, kad šiame mače „Liverpool“ vartų sargas du kartus prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau nei karto nepaliko aikštės.

Ekvadoras čia galėjo iškovoti labai svarbią pergalę, kovojant dėl bilieto į pasaulio čempionatą. Pergalė būtų beveik garantavus bilietą į Katarą mačo šeimininkams. Tuo tarpu, Brazilija su Argentina jau yra užsitikrinusios vietą kitų metų PČ.