Dovanėlė „Juventus“ ekipai: dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Atalanta“ įveikė „Lazio“ © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį itin dramatišką pergalę 27-ojo „Serie A“ turo rungtynėse iškovojo „Atalanta“, kuri namuose rezultatu 3:2 įveikė dėl titulo vis dar realiai kovojančią Romos „Lazio“ ekipą.

Rungtynių pradžia Romos ekipai susiklostė tiesiog nuostabiai – jau 5-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė „Atalanta“ ekipos saugas Martenas de Roonas, o 11-ąją puikiu smūgiu „Lazio“ pranašumą padvigubino Sergėjus Milinkovičius-Savičius.

„Atalanta“ neketino pasiduoti ir 38-ąją minutę šeimininkų atsilikimą smūgiu galva sušvelnino Robinas Gosensas.

68-ąją minutę rezultatas tapo lygus po dar vieno įspūdingo smūgio, kurio autorius buvo Ruslanas Malinovskis.

„Atalanta“ ekipos nuostabų sugrįžimą 80-ąją minutę vainikavo pergalingas Jose Palomino įvartis.

Šis Romos ekipos pralaimėjimas reiškia, kad „Juventus“ išlaiko keturių taškų pranašumą turnyrinės lentelės viršuje.

„Roma“ 2:1 „Sampdoria“