Dosniausios pasaulio nacionalinės lygos (FOTO)

Stipriausiomis pasaulio lygomis įvardijamos "La Liga" ir "Premier" pirmenybės.

Tačiau kuriuose vietiniuose čempionatuose žaidėjai turi didžiausias galimybes susižerti įspūdingą krūvą pinigų? Pristatome dosniausių planetos lygų penketuką.

5. Prancūzijos "Ligue 1" (metinis algų vidurkis - 987 tūkst. svarų sterlingų)

Ilgą laiką šis čempionatas buvo Europos lygų nuošalyje. Tiek įspūdingais pirkiniais, tiek mokamomis algomis. Tačiau naujų savininkų atėjimas į Paryžiaus "Saint Germain" ir "Monaco" ekipas gerokai kilstelėjo visų pirmenybių algų vidurkį. Vien PSG žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius per sezoną susižeria 12 milijonų svarų sterlingų.

4. Ispanijos "La Liga" (algų vidurkis - 1,21 mln. svarų sterlingų)

Galbūt šiek tiek stebina nematyti "Primera" čempionato pagrindiniame trejete, tačiau nereikia pamiršti, kad krizės purtomoje šalyje yra tik du gigantai švaistūnai - Madrido "Real" ir "Barcelona" komandos, kurios negaili savo superžvaigždėms Cristiano Ronaldo ir Lioneliui Messi mokėti atitinkamai 13,59 mln. ir 16 mln. svarų sterlingų atlyginimus.

3. Italijos "Serie A" (algų vidurkis - 1,31 mln. svarų sterlingų)

Kažkada praeityje buvusi prestižiskiausia planetos lyga vis dar turi ką pasiūlyti aukšto meistriškumo futbolininkams. Tiesa, klubai savo žvaigždėms vengia mokėti išpūstas algas, o daugiausia susižeria "Roma" saugas Daniele De Rossi - 5,19 mln. svarų sterlingų.

2. Vokietijos "Bundesliga" (algų vidurkis - 1,45 mln. svarų sterlingų)

Vieno klubo čempionatu vadinama "Bundesliga" suteikia galimybę užsidirbti ir ne itin garsiuose klubuose. Griežta finansų kontrolė, nauji stadionai suteikė galimybes įteikti futbolininkams pinigų maišus.

Žinoma, "Bayern" nebūtų "Bayern", jei savo gretose neturėtų net šešių daugiausiai uždirbančių lygos žaidėjų. Tarp jų išsiskiria prancūzas Franckas Ribery - 8,79 mln. svarų sterlingų.

1. Anglijos "Premier" lyga (algų vidurkis - 2,27 mln. svarų sterlingų)

Nori užsidirbti - keliauk į Angliją. Ši taisyklė galioja ne tik paprastiems darbininkams, bet profesionaliems futbolininkams. "Premier" lyga visa galva lenkia net artimiausius konkurentus. "Man Utd" simbolis Wayne'as Rooney gali didžiuotis įspūdingia alga - 15,6 mln. svarų sterlingų.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...