Dortmundo „Borussia“ išvykoje palaužė „Hoffenheim“ futbolininkus © JumpStory nuotr.

Dortmundo „Borussia“ šeštadienio vakarą rezultatu 3:2 įveikė „Hoffenheim“ ekipą.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai. Marco Rose auklėtiniai pademonstravo puikų komandinį žaidimą ir savo greitais perdavimais lyg peiliu perskrodė oponentų gynybą, o atakos smaigalyje atsidūręs Erlingas Haalandas 6 rungtynių minutę išvedė savo komandą į priekį.

Tiksint paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėms, „Hoffenheim“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 45+1 precizišku smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Andrejus Kramaricius.

58 minutę Dortmundo komandos futbolininkai dar kart išsiveržė į priekį. Po Donyello Maleno perdavimo Marco Reus pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:1.

Už 8 minučių šeimininkų ekipą ištiko dar viena nesekmė. David Raumas bandė sustabdyti iš krašto ateinantį perdavimą ir nukreipė kamuolį į savus vartus. Rezultatas tapo 3:1.

Vis gi, „Hoffenheim“ nebuvo pasiruošę pasiduoti ir 77 minutę sušvelnino atsilikimą. Po puikaus komandos draugo perdavimo Georginio Rutteris šaltakraujiškai nugiklavo priešininkų vartininką. Galiausiai Dortmundo ekipa sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose ir išsinešti tris svarbius taškus.

Ši pergalė leidžia „Borussia“ ekipai bent kuriam laikui sumažinti atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančio „Bayern“ iki 3 taškų.

Monchglabach „Borussia“ 1:2 „Union Berlin“

„Bayer Leverkusen“ 5:1 „Augsburg“

„Freiburg“ 2:0 „Stuttgart“

„Greuther Furth“ 2:0 „Mainz“