„Dortmund“ namuose gavo antausį nuo „Leipzig“ komandos futbolininkų © JumpStory nuotr.

Dėl kelialapio į Čempionų lygą atkakliai kovojanti „Leipzig“ ekipa itin svarbiose rungtynėse išvykoje rezultatu 4:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ vienuolikę.

Pirmąjį įvartį svečiai įmušė 21 minutę. Konradas Laimeris puikiu, technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką Gregorą Kobelį ir rezultatas tapo 1:0.

Po 9 minučių, Konradas Laimeris pasižymėjo dar kartą. Austras smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų ir su rikošeto pagalba kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Antrame kėlinyje „Leipzig“ pridėjo dar vieną įvartį. 58 minutę po puikios komandinės atakos Christopheris Nkuku pasiuntė kamuolį į apatinį karįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

85 minutę Dortmundo ekipa sugebėjo sušvelninti rezultatą. Donyellis Malenas smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Vis gi, paskutinį žodį šiose rungtynėse tarė svečiai. 87 minutę Dani Olmo pademonstravo puikią kontrolę priešininkų baudos aikštelėje ir stipriu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Po šių rungtynių „Leipzig“ rikiuojasi ketvirtoje lentelės pozicijoje, trimis taškais lenkdami artimiausius persekiotojus „Freiburg“. Tuo tarpu, Dortmundo ekipa ir toliau yra antrojoje pirmenybių vietoje.