Dominavęs "Real Sociedad" sužaidė lygiosiomis su "Barca", "Atletico" sutriuškino "Osasuna" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "El Madrigal" stadione, kur susigrūmė vietos "Villarreal" prieš "Deportivo Alaves". Lygos naujokai rezultatu 2-0 nugalėjo šeimininkus, kurie patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

8-ąją minutę "Alaves" į priekį įsiveržė po Ibai įvarčio, o pranašumą padidino 17-ąją minutę. "Submarinų" gynėjas neužtikrintai sužaidė savo baudos aikštelėje ir leido visiškai laisvam Victorui Camarasa pasiųsti kamuolį į jų ginamus vartus.

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyręs "Villarreal" su 22 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, tačiau po šio turo dar gali nukristi trimis pozicijomis žemiau.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" po pralaimėto miesto derbio bandė atsitiesti Pamplonoje. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo aikštės šeimininkus.

"Osasuna" 14-ąją minutę galėjo įsiveržti į priekį, tačiau jiems nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Vėliau savo žodį tarė Diego Godinas, Kevinas Gameiro ir Yannickas Carrasco.

Dar kita dvikova baigėsi "Celta" pergale rezultatu 3-1 prieš "Granada".

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku "Barcelona" išvykoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". Beveik visą susitikimą dominavę baskai pergalės prieš katalonus nepasiekė - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Pirmajame kėlinyje įvarčių žiūrovai neišvydo, tačiau jau 53-ąją minutę Willianas Jose išvedė baskus į priekį. Vis dėlto šeimininkai pranašumo ilgai nesidžiaugė - po puikaus Neymaro perdavimo Lionelis Messi išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "Real Sociedad" į gynybą atsitraukti neketino ir turėjo kelias puikias progas pasižymėti. Carlosas Vela du kartus pataikė į virpstą, o sykį įvartis nebuvo įskaitas dėl nuošalės, tačiau po vaizdo pakartojimo jos nebuvo galima pamatyti.

"Barcelona" prarado itin svarbius taškus prieš kitą savaitgalį įvyksiančią "El Clasico" dvikovą. Katalonai dabar nuo lyderių Madrido "Real" padidino atsilikimą iki 6 taškų.

"Villarreal" 0 - 2 "Alaves"
8' [0 - 1] Ibai
17' [0 - 2] V. Camarasa

"Osasuna" 0 - 3 "Atletico"
36' [0 - 1] D. Godin
37' [0 - 2] K. Gameiro
90' [0 - 3] Y. Carrasco
14' R. Torres ("Osasuna") nerealizavo 11 m. baudinio

"Celta" 3 - 1 "Granada"
23' [1 - 0] I. Aspas
39' [2 - 0] T. Bongonda
87' [2 - 1] A. Kravets
90+3' [3 - 1] P. Cheikh

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9929336" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Real Sociedad" 1 - 1 "Barcelona"
53' [1 - 0] W. Jose
59' [1 - 1] L. Messi