Didžiojo "Premier" lygos šešeto darbas žaidėjų perėjimų lange (straipsnis)

Iki naujojo Anglijos „Premier“ lygos sezono atidarymo – vos dvi dienos. Jau šį penktadienį prasidės intriguojantis 2018-19 metų sezonas, kuriame žadama dar daugiau konkurencijos dėl kiekvienos pozicijos turnyrinėje lentelėje.

Šią vasarą pinigus į vieną ir kitą pusę mėtė ne tik „Premier“ lygos grandai – savo banką kaip reikiant patuštino ir tokie klubai kaip „West Ham“, Liverpulio „Everton“, Londono „Fulham“ bei kiti.

Visgi, didžiausią intrigą šiame sezone ir toliau kels stipriausių Anglijos klubų rezultatai – „Manchester City“, „Manchester United“, „Liverpool“, Londono „Tottenham“, „Chelsea“ ir „Arsenal“.

„EuroFoobtall.lt“ nusprendė pasižvalgyti į komandų sudėtis ir apžvelgti klubų darbus šios vasaros perėjimų lange, kuris finišo tiesiąją Anglijoje pasieks rytoj vakare.


„Manchester City“

Anglijos čempionams ši vasara buvo itin rami – į komandą atvyko tik viena ryški žvaigždė: Riyadas Mahrezas. Toks neaktyvus „miestiečių“ darbas žaidėjų rinkoje nenustebino – Pepas Guardiola praėjusią vasarą ir žiemą į komandą pasikvietė užtektinai žaidėjų, kad konkurencija išliktų kiekvienoje pozicijoje.

„Man City“ komandai taip pat nereikėjo atsisveikinti nė su vienu svarbiu žaidėju – galiausiai ekipą paliko Joe Hartas ir Yaya Toure, tačiau pastarasis beveik nerungtyniavo jau kelerius metus, o J. Hartas apskritai buvo nuomojamas kitoms komandoms.

Nepaisant to, kad „Man City“ neatliko jokių didelių sandorių, šį sezoną jie išlieka pagrindiniais kandidatais apginti čempionų titulą.

Komandą papildė:

Riyadas Mahrezas (iš „Leicester“ už 60 mln. svarų)
Adrianas Bernabe, Claudio Gomesas, Benas Knightas, Philippe‘as Sandleris, Jaydenas Braafas (visi prisijungs prie akademijos)

Komandą paliko:

Yaya Toure (baigėsi sutartis)
Agelino (Į Eindhoveno PSV už 5 mln. svarų)
Pablo Maffeo (Į „Stuttgart“ už 9 mln. svarų)
Angusas Gunnas (Į „Southampton“ už 13,5 mln. svarų)
Joe Hartas (Į „Burnley“ už 3,5 mln. svarų)

Bendras transferų santykis: išleista 29 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:


„Manchester United“

„Manchester United“ su didžiuliu neramumu pasitinka naująjį sezoną – iki transferų lango pabaigos lieka mažiau nei dvi paros, tačiau „raudonieji velniai“ dar nėra įsigiję savo svarbiausių taikinių. Visgi, tikimasi, kad iki transferų lango pabaigos jiems pavyks susitarti dėl Toby Alderweireldo atvykimo.

Jose Mourinho šią vasarą sulaukė trijų naujų veidų komandoje – Diogo Daloto, Fredo ir Lee Granto. Pastarajam joks svarbus vaidmuo nėra piešiamas šioje komandoje – be konkurencijos pirmuoju numeriu vartuose išlieka Davidas De Gea.

„Man Utd“ šią vasarą dar taip neatsisveikino su žaidėjais, kurių tolimesnė ateitis yra neaiški – apie norą palikti komandą sakė Anthony Martialis ir Matteo Darmianas, todėl klubo vadovybei paskutinės transferų valandos nusimato itin karštos. „Raudonuosius velnius“ paliko tik vienas senbuvis – Daley Blindas grįžo į Amsterdamo „Ajax“.

Komandą papildė:

Diogo Dalotas (Iš „Porto“ už 20 mln. svarų)
Fredas (Iš „Shakhtar“ už 52 mln. svarų)
Lee Grantas (Iš „Stoke City“ už 2 mln. svarų)

Komandų paliko:

Daley Blindas (Į „Ajax“ už 14 mln. svarų)
Samas Jognstone‘as (Į „West Brom“ už 6,5 mln. svarų)
Michaelas Carrickas (baigė karjerą)
Joelis Pereira (Išnuomotas į „Vitoria“)
Axelis Tuanzebe (Išnuomotas į „Aston Villa“)

Bendras transferų santykis: išleista 53,5 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:


„Liverpool“

UEFA Čempionų lygos finalininkai atliko didžiausią darbą iš visų stipriausiųjų šešeto – „Liverpool“ išleido rekordinius klubui pinigus, tačiau gavo žaidėjus į pozicijas, kurias buvo būtina stiprinti.

Į komandą atvyko keturi naujokai – Naby Keita, Fabinho, Xherdanas Shaqiri ir Alissonas. Dėl N. Keita atvykimo į „Liverpool“ buvo žinoma jau praėjusią vasarą, tačiau pats sandoris ir įsigalios tik šį sezoną. Fabinho perėjimas į „raudonųjų“ gretas buvo kiek netikėtas, tačiau labiausiai „Liverpool“ nustebino paklojęs rekordinius pinigus už vartininką Alissoną.

Komandą iki transferų lango pabaigos planuoja palikti keletas mažiau svarbių žaidėjų. Kol kas „Liverpool“ uždirbo tik iš vartininko Danny Wardo, kurį pardavė „Leicester“ vienuolikei.

Kaip ir sakė Jose Mourinho, „Liverpool“ komandai šį sezoną bus keliami patys aukščiausi tikslai ir kova dėl titulo iki paskutiniojo turo.

Komandą papildė:

Naby Keita (Iš „Leipzig“ už 52,75 mln. svarų)
Fabinho (Iš „Monaco“ už 43 mln. svarų)
Xherdanas Shaqiri (Iš „Stoke City“ už 13,5 mln. svarų)
Alissonas (Iš „Roma“ už 67 mln. svarų)

Komandą paliko:

Danny Wardas (Į „Leicester“ už 12,5 mln. svarų)
Emre Canas (baigėsi kontraktas)
Jonas Flanaganas (baigėsi kontraktas)

Bendras transferų santykis: išleista 163,75 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:


Londono „Tottenham“

Londono „Tottenham“ gerbėjams ši vasara buvo liūdna. Didžiausi vasaros „pasirašymai“ – nauja sutartis su Mauricio Pochettino ir Harry Kane‘u.

„Tottenham“ šiame transferų lange neįsigijo absoliučiai nė vieno naujo žaidėjo. „Pentiniai“ buvo siejami su kai kuriomis garsiomis pavardėmis, tačiau iki šio vasaros taško „Tottenham“ dar neišleido nė skatiko.

Panaši situacija buvo ir su išvykstančiai žaidėjais – niekas iš pagrindinių futbolininkų dar neatsisveikino su klubu. „Spurs“ nuomos sutartimi paleido du akademijos žaidėjus ir vieną pardavė Mionchengladbacho „Borussia“.

Nepaisant to, koks vangus „Tottenham“ buvo šios vasaros perėjimų lange, jų galimybėmis šį sezoną kovoti dėl aukščiausių pozicijų išlieka gana geros.

Bendras transferų santykis: uždirbti 2 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:

 


Londono „Chelsea“

Londono „Chelsea“ darbas žaidėjų perėjimų lange irgi nuvylė kai kuriuos sirgalius. Pirmiausia „mėlynųjų“ stovykloje įvyko trenerių rokiruotė – Antonio Contei buvo parodytos durys, o jo vietą užėmė kitas italas – Maurizio Sarri.

Šiam momentui „Chelsea“ komandą yra sustiprinę du naujokai – Jorginho ir vartininkas Robertas Greenas. Pastarasis svarbaus vaidmens šioje komandoje neturės, o Jorginho buvo nupirktas M. Sarri prašymu.

Paskutinėmis perėjimų lango dienomis „Chelsea“ sudrebino pasaulį rekordiniu pirkiniu – už 71 mln. svarų į vartininko poziciją atvyksta Kepą iš Bilbao „Athletic“. Manoma, kad į „Chelsea“ dar gali atvykti ir Mateo Kovačičius, kurį Madrido „Real“ sutiktų paskolinti.

„Chelsea“ šią naktį atsisveikino su Thibaut Courtois, už kurį gaus 30-35 mln. svarų iš Madrido „Real“ klubo. „Mėlyniesiems“ didžiausios šios vasaros laimėjimas yra tai, kad greičiausiai pavyks išlaikyti Edeną Hazardą, kuris pasaulio čempionato metu kėlė abejones „Chelsea“ gerbėjams.

Komandą papildė:

Jorginho (Iš „Napoli“ už 52 mln. svarų)
Rbertas Greenas (Iš „Huddersfield“ nemokamai)
Kepa (Iš „Athletic“ už 71 mln. svarų) laukiama patvirtinimo

Komandą paliko:

Eduardo (Išnuomotas į „Vitesse“)
Thibaut Courtois (Į Madrido „Real“ už 30 mln. svarų) laukiama patvirtinimo

Bendras transferų santykis: išleista 93 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:


Londono „Arsenal“

Londono „Arsenal“ klubas erą be Arsene‘o Wengero pradėjo gana skambiai – „kanonieriai“ šią vasarą stebino savo aktyviu darbu žaidėjų perėjimų lange ir gana už nedideles sumas gavo daug žadančius futbolininkus.

Naujasis „Arsenal“ treneris į komandą pasikvietė penkis naujokus – Stephaną Lichtsteinerį, Berndą Leno, Sokratį, Lucą Torreiro ir Matteo Guendouzi. Visi žaidėjai atrodė gana neprastai pasiruošimo metu ir bent trims iš jiems yra numatytas startinis vaidmuo komandoje.

„Arsenal“ komandą šią vasarą paliko trys pagrindinės komandos nariai – Santi Cazorla ir Jackas Wilshere‘as nebesulaukė naujp kontrakto, o Peras Meltasackeris baigė futbolininko karjerą.

Šiaurės Londono atstovai gana puikiai atliko darbus formuojant sudėtį ir šį sezoną yra tikimasi pamatyti kur kas konkurencingesnį „Arsenal“.

Komandą papildė:

Stephanas Lichtsteineris (Iš „Juventus“ nemokamai)
Berndas Leno (Iš „Bayer“ už 19,2 mln. svarų)
Sokratis (Iš „Borussia“ už 15 mln. svarų)
Lucas Torreira (Iš „Sampdoria“ už 26,4 mln. svarų)
Matteo Guendouzi (Iš „Lorient“ už 7 mln. svarų)

Komandą paliko:

Peras Mertasackeris (baigė karjerą)
Santi Cazorla (kontrakto pabaiga)
Jackas Wilshere‘as (kontrakto pabaiga)
Calumas Chambersas (Išnuomotas į „Fulham“)
Chuba Akpomas (Į PAOK už 2 mln. svarų)
Jeffas Reine-Adelaide (Į „Angers“ už 1,5 mln. svarų)

Bendras transferų santykis: išleista 67,7 mln. svarų.

Prognozuojama 2018-19 metų sezono startinė sudėtis:


EuroFootball.lt (futbolo vergų) Fantasy "Premier" lygos kodas: 1189591-369352

Straipsnio įvertinimas: 4 0
 • idomu

  cemodanas,tu visada zvengi kai rasai? nors mintis ir verta demesio

  • 0
 • Alvydas12
  Vaidoshius

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  kalbant apie dominavima tai tikrai si sezona citis nelaimes lygos nes pepas per silpnas treneris beja kur susimatom nesislapstyk

  • -3
 • Alvydas12
  Vaidoshius

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  *** ne *** bet susitikti su manim bijai o apie guardiola kalbant tai eilinis treneris mancinis buvo geresnis

  • -1
 • Vaidoshius
  Čemodanas

  Jurgen Klopp vat cia tai vadybininkas ir treneris viename 😀 paziurejau kaip jis rinkosi komanda 😀 1 sezone nieko nepirko, 2 sezone pirko/pardave isejo i +5 mln, 3 sezone pirko/pardave isejo i +5 mln, 4 sezone pirko ir isleido 160 mln ..... bet jei parduos tuos ka nori,Origi,Ings ir tt tai apie 60 mln sukris tai iseina Jurgiukas per 3.5 sezoni Liveryje isleido 90 mln,o surinko komanda,kuri dabar vertinama beveik MILIJARDU!!!! 😀 Stai kas yra TRENERIS ir mastantis TRENERIS!!! Pepas isleido MILIJARDA!!!!! Atmetus parduotus bendras minusas -750 mln!!!!! Mouras isleido 800 mln atmetus parduotus bendras minusas apie 600mln 😀 😀 😀

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  • -3
 • MCsirgalius
  Čemodanas

  Glušiau žinai kas yra komandos staymas neturint melejardu 😀 aj iš kur tu glušas makaka žinosi kai arabu nafta su pepu nevykeliu tik milijardus išmėte sugeba laimėt...pamatysi Liverpool dabar atsigaus ir vel grįš į pergalių bei trofėjų kelią.

  Iš kart kiek Heito... Jei ne Coutinho pardavimas, kuris beje buvo ne Klopo pirkinys tai Klopas tuoj ir Pepa pagal išleistus pinigelius prisivys. Tik kad tas jusu Fllopas iš 7 finalu 6 prapyle. Čia dar tam talento reik turėt....

  • -1
 • idomu

  cemodanas,tu visada zvengi kai rasai? nors mintis ir verta demesio

  • 0
 • Alvydas12
  Vaidoshius

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  kalbant apie dominavima tai tikrai si sezona citis nelaimes lygos nes pepas per silpnas treneris beja kur susimatom nesislapstyk

  • -3
 • Alvydas12
  Vaidoshius

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  *** ne *** bet susitikti su manim bijai o apie guardiola kalbant tai eilinis treneris mancinis buvo geresnis

  • -1
 • Vaidoshius
  Čemodanas

  Jurgen Klopp vat cia tai vadybininkas ir treneris viename 😀 paziurejau kaip jis rinkosi komanda 😀 1 sezone nieko nepirko, 2 sezone pirko/pardave isejo i +5 mln, 3 sezone pirko/pardave isejo i +5 mln, 4 sezone pirko ir isleido 160 mln ..... bet jei parduos tuos ka nori,Origi,Ings ir tt tai apie 60 mln sukris tai iseina Jurgiukas per 3.5 sezoni Liveryje isleido 90 mln,o surinko komanda,kuri dabar vertinama beveik MILIJARDU!!!! 😀 Stai kas yra TRENERIS ir mastantis TRENERIS!!! Pepas isleido MILIJARDA!!!!! Atmetus parduotus bendras minusas -750 mln!!!!! Mouras isleido 800 mln atmetus parduotus bendras minusas apie 600mln 😀 😀 😀

  Kokius šūdus čia vemi, šiukšle 😀 Guardiola ką nupirko ir kuriuos treniravo beveik visi žaidėjai pakėlė savo vertę vos ne dvigubai, išsiparduotų $hitty, antrą tokią komandą susirinktų ir dar šaibų liktų, vemia šiukšlė šūdus tolka tak, net pats netiki 😀 $hitty praktiškai neturėjo darbo, Guardiola per metus už centus šių dienų kainom surinko komandą ~10 metų į priekį, dabar bus perkami 1-2 žaidėjai ne iš kažkokio reikalo, o kad į komandą įneštų naujų vėjų ir energijos. O šiaip malkinė artimiausiems 3-4 sezonams virs į Bayernligą/Ligue 1, nesvarbu kiek kas iššvaistys milijardų.

  • -3
 • MCsirgalius
  Čemodanas

  Glušiau žinai kas yra komandos staymas neturint melejardu 😀 aj iš kur tu glušas makaka žinosi kai arabu nafta su pepu nevykeliu tik milijardus išmėte sugeba laimėt...pamatysi Liverpool dabar atsigaus ir vel grįš į pergalių bei trofėjų kelią.

  Iš kart kiek Heito... Jei ne Coutinho pardavimas, kuris beje buvo ne Klopo pirkinys tai Klopas tuoj ir Pepa pagal išleistus pinigelius prisivys. Tik kad tas jusu Fllopas iš 7 finalu 6 prapyle. Čia dar tam talento reik turėt....

  • -1
 • rafteris

  Idomu ManUTD, starte jau ir Toby ir įrašytas, nors transferuoe dar nėra niekas aišku, ar pavyks suderėti sumą su Spursais.

  • +3
 • Gruzinas

  Arsenalo pirkiniai iki 20 lemų. Prognozuojama vieta 9

  • -4
 • QwR

  Pasiziuri i "prognozuojamas" sudetis ir juokas ima 😀

  • -3
 • euras
  Gruzinas

  Arsenalo pirkiniai iki 20 lemų. Prognozuojama vieta 9

  na torreira, sokratis ir leno paimt iki 20mln uz galva yra geras darbas atliktas.

  • +8
 • euras

  gali but kazkas ivyko sianakt, nes toby transfero tikimybe padidejo transfermarkte, nors nieko tikslaus nepapildyta.. gerai butu ji paimt.

  • +1

Kitos naujienos