Devyniese rungtynes užbaigę PSG futbolininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą Čempionų lygoje © Imago-Images nuotr.

Trečiadienio vakarą finišavo trečiasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

Antrąjį pralaimėjimą H grupėje patyrė praėjusio sezono finalininkė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 1:2 nusileido „RB Leipzig“ futbolininkams.

Svečiams mačo pradžia nieko blogo nežadėjo ir jau 6-ąją minutę PSG į priekį išvedė Angelis Di Maria. Tas pats argentinietis 16-ąją minutę turėjo puikų šansą padvigubinti savo ekipos pranašumą, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„RB Leipzig“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą – 42-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Christopheris Nkunku.

Pergalingas įvartis į PSG vartus krito 57-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Emilis Forsbergas.

Maža to, Paryžiaus klubas rungtynes užbaigė tik su devyniais žaidėjais aikštėje: 69-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Idrissa Gueye, o jau per teisėjo pridėtą laiką tokios pat nuobaudos sulaukė Presnelis Kimpembe.

„RB Leipzig“ po šios pergalės taškais susilygino su grupės lyderiais „Man Utd“ futbolininkais.

„Barcelona“ 2:1 „Dynamo“

„Chelsea“ 3:0 „Rennes“

„Ckub Brugge“ 0:3 „Borussia“

„Ferencvaros“ 1:4 „Juventus“

„Sevilla“ 3:2 „Krasnodar“