Devyniese likę „Everton“ futbolininkai neatsilaikė prieš „Brentford“ ekipą © JumpStory nuotr.

Beveik visas rungtynėse mažumoje žaidusi „Everton“ komanda, namuose, rezultatu 3:2 nusileido „Brentford“ ekipai.

Šeimininkai rungtynes pradėjo pozityviai. Jau 10 minutę savo komandą į priekį išvedė Dominicas Calvertas-Lewinas.

Vis gi, šeimininkai už keletos akimirkų susidūrė su nemenkomis problemomis. 18 minutę už paskutinės vilites pražangą prieš save raudoną kortelę išvydo „Irisų“ ekipos gynėjas Jarrodas Branthwaitas.

Negana to, 37 minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė „Everton“ krašto gynėjas Sheamusas Colemanas ir rezultatas tapo 1:1.

Tačiau Franko Lampardo auklėtiniai nenuleido rankų ir 45+2 minutę vėl išsiveržė į priekį. Įvartį „į rūbinę“ pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Richarlisonas.

Antrame kėlinyje „Bitėms“ pavyko persverti rezultatą ir tą jie padarė įmušdami du įvarčius per dvi minutes. 62 minutę po Christiano Erikseno pakelto kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Yoane Wissa, o 64 minutę savo komandą į priekį išvedė Rico Henry.

88 minutę už itin grubią pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo ir Salomonas Rondonas. Puolėjas iš Venesuelos į aikštę išėjo po keitimo ir joje praleido vos 4 minutes.

Po šio susitikimo „Everton“ rikiuojasi 16 turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo iškritimo zonoje esančio „Burnley“ skiria 2 taškai.