Dešimtyje žaidusi "Leganes" išplėšė netikėtą pergalę prieš "Rayo"

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 22-ojo turo rungtynės.

Sostinėje įvyko dviejų Madrido komandų susitikimas – "Rayo Vallecano" savo stadione priėmė "Leganes". Mačą dešimtyje užbaigę svečiai šventė sensacingą pergalę rezultatu 2:1.

36-ąją minutę "Leganes" įgijo pranašumą, tačiau juos į sudėtingą situaciją 58-ąją minutę pastatė Allanas Nyomas, užsidirbęs raudoną kortelę.

Turėdami kiekybinį pranašumą "Rayo Vallecano" futbolininkai 83-ąją minutę išlygino rezultatą, tačiau kai jau atrodė, kad svečiai sugrius, "Leganes" po dviejų minučių atsakė pergalingu įvarčiu – juos į euforiją pasiuntė Youssedas En Nesyri.

"Leganes" po pergalės kyla į 13-ąją poziciją. Savo ruožtu "Rayo" lieka iškritimo zonoje – 18-oje vietoje.

"Rayo" 1 - 2 "Leganes"
36' [0 - 1] M. Braithwaite
83' [1 - 1] A. Garcia
85' [1 - 2] Y. En Nesyri
58' A. Nyom ("Leganes") pašalintas iš aikštės