Dešimtyje žaidęs "West Ham" neatsilaikė prieš "Man Utd" puolimą (VIDEO)

19 valandą 15 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šeštosios 20-ojo turo rungtynės.

Olimpiniame stadione ginklus tarpusavyje surėmė "West Ham" ir "Manchester United" futbolininkai. Nemažai abejotinų teisėjo sprendimų sukėlusioje dvikovoje pergalę rezultatu 2-0 šventė "raudonieji velniai".

Rungtynės prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. Tiek vieni, tiek kiti bandė žaisti su kamuoliu ir kurti pavojingas atakas, tačiau rungtynių teisėjas Mike'as Deanas 15-ąją minutę ryžosi priimti daug nepasitenkinimo stadione sulaukusį sprendimą - raudoną kortelę parodė pavojingai prieš Philą Jonesą sužaidusiam Sofiane Feghouli.

Dešimtyje likę žaisti "plaktukai" dar priešinosi "raudoniesiems velniams" ir pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatui esant 0-0.

Antrajame kėlinyje "West Ham" dar taip pat rodė ragus, tačiau Juano Matos įvartis sudaužė šeimininkų viltis pakovoti dėl pergalės. 63-ąją minutę ispanas pasiekė puikų įvartį po Marcuso Rashfordo perdavimo.

Galutinį tašką šioje dvikovoje 78-ąją minutę padėjo Zlatanas Ibrahimovičius. Šis epizodas taip pat sulaukė nepasitenkinimo bangos, nes iš vaizdo pakartojimo buvo galima įžvelgti nuošalėje buvusį švedą.

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojęs "Man Utd" klubas su 39 taškais lieka šeštoje pozicijoje, tačiau nuo antroje vietoje esančio "Liverpool" jau sumažino taškų atsilikimą iki penkių.

"West Ham" 0 - 2 "Man Utd"
63' [0 - 1] J. Mata
78' [0 - 2] Z. Ibrahimovič
15' S. Feghouli ("West Ham") pašalintas iš aikštės