Dešimtyje žaidęs "Real" buvo arti sensacingos pergalės prieš "Las Palmas", "Barca" kyla į pirmąją vietą (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar penkerios 25-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" namuose priėmė vienus iš lygos autsaiderių "Sporting Gijon" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai sunkumų nesulaukė - varžovus sutriuškino rezultatu 6-1.

Katalonai į priekį įsiveržė jau 9-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Lionelis Messi. Rezultatą šeimininkams padvigubinti pavyko jau po dviejų minučių - į savus vartus kamuolį nukreipė "Gijon" saugas.

Vis dėlto 21-ąją minutę svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau "Barca" neatsipalaidavo ir 27-ąją minutę Luisas Saurezas sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Paco Alcaceras, Neymaras ir Ivanas Rakitičius. "Barcelona" sutriuškino savo varžovus ir kyla į pirmąją poziciją.

Madrido "Real" vėlesniame mače turėjo galimybę išsaugoti lyderio poziciją, tačiau po intriguojančios akistatos prieš "Las Palmas" prarado svarbius taškus.

"Baltieji" susitikimą pradėjo sėkmingai - Isco išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau po kelių akimirkų Tanu puikiu smūgiu išlygino rezultatą. Per likusį pirmojo kėlinio laiką komandos nepasižymėjo ir kova persikėlė į kitas 45 minutes.

47-ąją minutę "baltieji" netikėtai liko žaisti dešimtyje, kai savitvardą praradęs Garethas Bale'as įspyrė varžovui ir vėliau jį nustūmė. Teisėjas nedvejodamas skyrė raudoną kortelę ir "Real" turėjo žaisti be vieno iš savo lyderių.

"Las Palmas" tuo pasinaudoti netruko - 56-ąją minutę Jonathanas Viera pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o dar po trijų minučių Keyloro Navaso klaida pasinaudojęs Kevinas-Prince'as Boatengas padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

"Las Palmas" ir toliau dominavo, tačiau pasiekti ketvirtojo įvarčio neprireikė. Kaip jau tapo įprasta šį sezoną, "Real" artėjant rungtynės į pabaigą įjungė aukštesnę pavarą ir užkūrė tikrą pirtį svečiams.

86-ąją minutę Cristiano Ronaldo sušvelnino atsilikimą nuo 11 metrų žymos, o jau po trjų minučių puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą. Nepaisant to, kad rungtynėse buvo daug stabdymo, teisėjas pridėjo vos tris minutes, o per jas "Real" pasiekti sensacingos pergalės jau nepajėgė.

"Real" po itin ilgos pertraukos prarado lyderio poziciją, tačiau Madrido ekipa vis dar yra sužaidusi rungtynėms mažiau, todėl turės galimybę dar įgyti dviejų taškų pranašumą prieš "Barca".

Kitose rungtynėse pergales šventė "Villarreal" ir "Granada", o "Celta" ir "Espanyol" išsiskyrė lygiosiomis.

"Barcelona" 6 - 1 "Gijon"
9' [1 - 0] L. Messi
11' [2 - 0] J. Rodriguez (į savus vartus)
21' [2 - 1] C. Castro
27' [3 - 1] L. Suarez
49' [4 - 1] A. Paco
65' [5 - 1] Neymar
87' [6 - 1] I. Rakitič

"Osasuna" 1 - 4 "Villarreal"
2' [0 - 1] R. Soriano
27' [0 - 2] R. Soldado (11 m. baudinys)
64' [1 - 2] R. Torres (11 m. baudinys)
74' [1 - 3] R. Borre
78' [1 - 4] R. Borre

"Celta" 2 - 2 "Espanyol"
21' [1 - 0] I. Aspas
28' [1 - 1] G. Moreno
30' [2 - 1] D. Wass
32' [2 - 2] P. Piatti
43' A. Fontas ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Granada" 2 - 1 "Alaves"
38' [1 - 0] M. Wakaso
57' [2 - 0] I. Cuenca
57' [2 - 1] V. Camarasa
90+3' A. Katai ("Alaves") pašalintas iš aikštės
90+4' Alexis ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Real Madrid" 3 - 3 "Las Palmas"
8' [1 - 0] Isco
10' [1 - 1] D. Tanausu
56' [1 - 2] J. Viera (11 m. baudinys)
59' [1 - 3] K. Boateng
86' [2 - 3] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
89' [3 - 3] C. Ronaldo
47' G. Bale ("Real") pašalintas iš aikštės