Dešimtyje susitikimą užbaigęs "Real" nepasinaudojo proga sumažinti atsilikimą nuo "Barcos" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 14-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" namuose susigrūmė su Vigo "Celta". Po lygiųjų atsitiesti bandę katalonai buvo priversti dar kartą prarasti taškus - "Celta" išplėšė lygiąsias rezultatu 2-2.

20-ąją minutę "Celta" įsiveržė į priekį, kai po neužtikrinto "Barcelona" gynybos linijos bandymo padaryti dirbtinę nuošalę Iago Aspasas pasileido bėgti vienas prieš vartus. Pastarasis atliko perdavimą komandos draugui, tačiau Ter Stegenas neįtikėtinu budu sugebėjo atremti smūgį, bet kamuolys atšoko tiesiai prie I. Aspaso kojų ir šis išvedė svečius į priekį.

Tačiau ilgai varžovai iš Vigo nesidžiaugė - jau 22-ąją minutę Lionelis Messi nutraukė įvarčių sausrą ir po puikaus Paulinho perdavimo išlygino rezultatą.

Pirmajame kėlinyje "Barca" turėjo pelnyti dar vieną įvartį, bet ir vėl šoninis arbitras suklydo - užfiksavo Luisui Suarezui nuošalę, nors urugvajietis į ją įžengęs nebuvo.

Antrajame kėlinyje katalonai spaudė savo varžovus ir 62-ąją minutę pasiekė savo - po puikios Jordi Albos ir Lionelio Messi kombinacijos daugiau nei po mėnesio įvartį Ispanijoje pasiekė ir Luisas Suarezas.

Tačiau "Celta" nebuvo pasirengusi pasiduoti be kovos - 70-ąją minutę vėl tas pats I.Aspasas atliko puikų reidą ir būtent po jo puikaus perdavimo Maxi Gomezas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į katalonų vartus.

Per likusį laiką "Celta" neketino užsidaryti į gynybą ir turėjo keletą gerų progų pelnyti pergalingą įvartį, tačiau tą patį padaryti galėjo ir "Barca". Vis dėlto daugiau įvarčių nebekrito ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"Barcai" šios lygiosios jau buvo antrosios iš eilės, o "Valencia" šį savaitgalį turės progą sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" namuose turėjo rimtų sunkumų su San Sebastiano "Real Sociedad". "Rojiblancos" tik mačo pabaigoje rezultatu 2-1 palaužė baskus.

29-ąją minutę "La Real" įsiveržė į priekį ir šį pranašumą išlaikė iki pat 63-os minutės. Būtent tada Filipe Luisas pasiekė išlyginamąjį įvartį, o pergalę 88-ąją minutę išplėšė Antoine'as Griezmannas.

Po pergalės "Atletico" sumažino atsilikimą nuo katalonų iki šešių taškų.

Kita intriguojanti akistata įvyko Bilbao mieste, kur šį sezoną prastus rezultatus rodanti "Athletic" ekipa sugebėjo atimti taškus iš Madrido "Real" klubo. Susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Baltųjų" ekipai visą rungtynių laiką itin sunkiai sekėsi kurti progas, todėl ir baskams nereikėjo įdėti itin daug pastangų. Be to, 86-ąją minutę Sergio Ramosui buvo parodyta nieko nenustebinanti raudona kortelė, todėl per likusį laiką svečiai iš sostinės turėjo atlaikyti šeimininkų spaudimą.

"Real" turėjo šansą sumažinti atsilikimą nuo "Barcos" iki šešių taškų, tačiau po lygiųjų išlieka tas pats aštuonių taškų atsilikimas. Zinedine'o Zidane'o treniruojamai komandai dabar reikėtų pirmiausia pagalvoti kaip pakilti aukštyn iš ketvirtos pozicijos, nes nuo "Atletico" padidėjo atsilikimas iki dviejų taškų.

Tuo tarpu pergalę rezultatu 2-0 iškovojusi "Sevilla" susilygino taškais būtent su Ispanijos čempionais. Kitą savaitgalį įvyks jų tarpusavio dvikova, o "Real" ekipai dėl šiandien gautų geltonų kortelių negalės padėti trys pagrindinės sudėties žaidėjai: Ramosas, Carvajalis ir Casemiro.

"Barcelona" 2 - 2 "Celta"
20' [0 - 1] I. Aspas
22' [1 - 1] L. Messi
62' [2 - 1] L. Suarez
70' [2 - 2] M. Gomez

"Atletico" 2 - 1 "Real Sociedad"
29' [0 - 1] W. Jose (11 m. baudinys)
63' [1 - 1] F. Luis
88' [2 - 1] A. Griezmann

"Sevilla" 2 - 0 "Deportivo"
45' [1 - 0] W. Ben Yedder
78' [2 - 0] M. Krohn-Dehli

"Athletic Bilbao" 0 - 0  "Real Madrid"
86' S. Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/bXX9RdM-8ZM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>