Dešimtyje likusi ''Barca'' išleido pergalę prieš ''Celta'' (VIDEO)

Ispanijos „La Liga” pirmenybėse antradienį sužaistos trejos 33-ojo turo rungtynės.

„Barcelona” išvykoje susigrūmė su Vigo „Celta”. Eksperimentine sudėtimi žaidę katalonai nusvilo - „Celta” išplėšė lygiąsias 2-2.

Ernesto Valverde nusprendė rungtynes pradėti be pagrindinių žaidėjų - Lionelis Messi su kompanija liko ant suolo.

Tačiau tai nesutrukdė „Barcai” 36-ąją minutę įgyti pranašumą - puikaus įvarčio autoriumi tapo Ousmane Dembele.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje svečiai buvo nubaisti - atakos smaigalyje atsidūręs Jonny išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Barca” vėl susigrąžino pranašumą, kai 64-ąją minutę pasižymėjo Paco Alcaceras.

Ties tuo rungtynės nesibaigė ir 72-ąją minutę svečiai liko žaisti dešimtyje, o tuo pasinaudojusi „Celta” artėjant rungtynėms į pabaigą išlygino rezultatą, tiesa, jis sukėlė nemažai kalbų, nes Iago Aspasas akivaizdžiai sužaidė ranka.

Likę susitikimai baigėsi eliniais prarastais „Sevilla” taškais ir „Villarreal” pergale.

„Celta” 2 - 2 „Barcelona” (VIDEO)
36' [0 - 1] O. Dembele
45' [1 - 1] Jonny
64' [1 - 2] P. Alcacer
82' [2 - 2] I. Aspas
71' S. Roberto („Barca”) pašalintas iš aikštės

„Deportivo” 0 - 0 „Sevilla” (VIDEO)

„Villarreal” 2 - 1 „Leganes”