Dešimtyje likusi ''Barca'' išleido pergalę prieš ''Celta'' (VIDEO)

Ispanijos „La Liga” pirmenybėse antradienį sužaistos trejos 33-ojo turo rungtynės.

„Barcelona” išvykoje susigrūmė su Vigo „Celta”. Eksperimentine sudėtimi žaidę katalonai nusvilo - „Celta” išplėšė lygiąsias 2-2.

Ernesto Valverde nusprendė rungtynes pradėti be pagrindinių žaidėjų - Lionelis Messi su kompanija liko ant suolo.

Tačiau tai nesutrukdė „Barcai” 36-ąją minutę įgyti pranašumą - puikaus įvarčio autoriumi tapo Ousmane Dembele.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje svečiai buvo nubaisti - atakos smaigalyje atsidūręs Jonny išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Barca” vėl susigrąžino pranašumą, kai 64-ąją minutę pasižymėjo Paco Alcaceras.

Ties tuo rungtynės nesibaigė ir 72-ąją minutę svečiai liko žaisti dešimtyje, o tuo pasinaudojusi „Celta” artėjant rungtynėms į pabaigą išlygino rezultatą, tiesa, jis sukėlė nemažai kalbų, nes Iago Aspasas akivaizdžiai sužaidė ranka.

Likę susitikimai baigėsi eliniais prarastais „Sevilla” taškais ir „Villarreal” pergale.

„Celta” 2 - 2 „Barcelona” (VIDEO)
36' [0 - 1] O. Dembele
45' [1 - 1] Jonny
64' [1 - 2] P. Alcacer
82' [2 - 2] I. Aspas
71' S. Roberto („Barca”) pašalintas iš aikštės

„Deportivo” 0 - 0 „Sevilla” (VIDEO)

„Villarreal” 2 - 1 „Leganes”

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Marčius33
    • +1
  • Italia

Celta verta buvo pergalės, na bent jau lygiųjų, ir nereikia pezėti dėl tų rankų. Matai, kai kenčia Barca, tai jau visi blogi, o kiek kentėjo komandų kai Barcos naudai švilpdavo? O šiaip šlykšti komanda, paskutinės vilties pražanga, o dar nepatenkinti, už ką ta raudona.

• -8
  • Ma

Beje, šitas epizodas iš mačo su Valencia, kuris baigėsi lygiosiomis. Tai buvo sezono pradžia, būtų buvus penalkė, labai realu, kad trys taškai būtų paimti, kurie galbūt sezono eigoj būtų labai svarbūs. Bet žinot ką - niekam tai nerūpi, nes čia Realas.

• -3
  • Ma

• -3
  • gud
    Hah

Gi madridistos rašys dabar, kad ir teisėjas žmogus klysta... #TEISEJAIPADEDABARCAI. Jeigu ne teisėjai, *** Barca jau LA liga seniau būtų užsitikrinus..

Barca ir yra la liga užsitikrinus. Liko tik formali matematika. Bet su Maradonos tipo įvarčiais šiemet ne kaip la ligoj. Savaitgali Malaga su ranka įsinešė golą, čia Celta dar vienas epizodas buvo prieš Sevilija, nu tikrai silpnai. Bet lygos teisėjavimas paskutinius keturis sezonos akivaizdžiai važiuoja žemyn. Vos keli normalūs teisėjai yra, kurie moka ir sugeba kontroliuot varžybas ir didelių kliurkų nepadaryt.