Dešimtyje atsilaikiusi "Southampton" ekipa atėmė taškus iš "Man Utd"

Šeštadienį po pietų Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 4-ojo turo rungtynės.

"Southampton" namuose priėmė "Manchester United" futbolininkus.

Pirmasis kėlinys "raudoniesiems velniams" klostėsi kaip iš pypkės. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai dominavo aikštėje ir jau 10-ąją minutę įgijo pranašumą – varžovų vartininkui vilčių nepaliko Danielis Jamesas, pelnęs jau trečiąjį įvartį šiame sezone.

Antrasis kėlinys "Southampton" komandai klostėsi kur kas geriau. Priešingai nei pirmajame kėlinyje, ganėtinai greitą įvartį iš savo vartų jau turėjo traukti Davidas De Gea.

58-ąją minutę Jannikas Vestergaardas iššoko prieš Victorą Lindelofą ir galingu smūgu galva atstatė lygybę.

Kraują skonį pajutę "šventieji" ilgai nesidžiaugė – 73-ąją minutę Kevinas Danso užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kas ne tik apsunkino galimybes pasiekti tris taškus, bet ir padidino riziką pralaimėti.

Visgi aistringai savo žiūrovų palaikoma "Southampton" komanda atsilaikė per likusį laiką ir pasiekė svarbų taškų – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pergalę pirmajame ture pasiekusi "Man Utd" ekipa per paskutines trejas rungtynes iškovojo viso labo du taškus.

"Southampton" 1 - 1 "Man Utd"
10' [0 - 1] D. James
58' [1 - 1] J. Vestergaard
73' K. Danso ("Southampton") pašalintas iš aikštės