„Der Klasikker“: Penkių įvarčių dramoje „Bayern“ palaužė BVB © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse įvyko „Der Klasikker“ dvikova.

Miuncheno „Bayern“ išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 palaužė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

„Bayern“ kamuolį į vartų tinklą pirmą kartą pasiuntė 27-ąją minutę, tačiau po VAR peržiūros Roberto Lewandowskio įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Įvarčiai pasipylė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę BVB į priekį išvedė Marco Reusas, o jau per pridėtą laiką rezultatą išlygino Davidas Alaba.

„Bayern“ į priekį išsiveržė iškart po pertraukos – 48-ąją minutę savo įvartį pelnė R. Lewandowskis. Svečių pranašumą 80-ąją minutę padvigubino Leroy'us Sane.

BVB viltis 83-ąją minutę atgaivino Erlingas Haalandas, tačiau Dortmundo ekipai per likusį laiką išsigelbėti nepavyko.

„Bayern“ po šios pergalės tapo vienvaldžiu „Bundesliga“ pirmenybių lyderiu.

„RB Leipzig“ 3:0 „Freiburg“

„Augsburg“ 0:3 „Hertha“

„Mainz“ 2:2 „Schalke“

„Stuttgart“ 2:2 „Eintracht“

„Union“ 5:0 „Arminia“