"Deportivo" savo aikštėje nugalėjo "Eibar" futbolininkus (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "Primera" čempionato 22-asis turas prasidėjo vieneriomis rungtynėmis.

La Korunjoje vietos "Deportivo" ginklus surėmė su "Eibar" vienuolike. Savo aikštėje žaidę "Deportivo" futbolininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis šeimininkus į priekį 52-ąją minutę išvedė Lucas Perezas, o galutinį tašką 79-ąją minutę padėjo Ivanas Cavaleiro.

Po pralaimėjimo "Eibar" išlieka aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o "Deportivo" bent laikinai pakilo į 11-ąją vietą.

"Deportivo" 2 - 0 "Eibar"

52' [1 - 0] L.Perez

79' [2 - 0] I.Cavaleiro

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=5Ti5aHkJgM3KUebL" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=kALLTayteFl2MH1x" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>