Dėl fizinės „Dainavos“ konfrontacijos su teisėjais nutrauktos A lygos rungtynės © Dominyko Sidaro nuotr.

„TOPsport A lygos“ 31-asis turas prasidėjo labai emocinga akistata Alytuje tarp vietos DFK „Dainava“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Rungtynės buvo nutrauktos po pirmojo kėlinio svečiams pirmaujant 2:1.

Per pertrauką teisėjams paliekant aikštę įvyko incidentas, po kurio buvo nuspręsta mačą nutraukti. Sprendimą dėl šio susitikimo baigties priims Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo alytiškiai, kurie 5-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Aaronas Olugbogi atliko perdavimą Davorui Rakičiui ir šis kamuolį pasiuntė į vartus.

37-ąją minutę Marijampolės ekipa atstatė pusiausvyrą. Po Volodymyro Krynskio pražangos prieš Nikolajų Solodovnikovą bei VAR peržiūros buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Steve‘as Lawsonas. Jau po poros minučių „Dainava“ vėl užsidirbo baudinį, kai prasižengė Oskaras Lukošiūnas.

Pastarajam buvo parodyta raudona kortelė, antrą baudinį realizavo S. Lawsonas. Be to, antrą pridėto laiko minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo A. Olugbogi.

Emocijų vulkanas galutinai sprogo prieš pat pertrauką – dėl ginčų su teisėju buvo pašalintas „Dainavos“ vartininkų treneris Romanas Nesterenka bei strategas Sergejus Kuznecovas.

• klaidomis

Sprendimų ten įdomių buvo bet užpildant teisėjus čia jau virš visko. Eilinį kartą Alytus pasirodo kaip morozukų miestas gaus baudą o jei pasiseks ir iš alygos leks