Dėl Europos kovojanti „Fiorentina“ išplėšė svarbią pergalę išvykoje © JumpStory nuotr.

„Fiorentina“ vis dar nepasiduoda kovoje dėl vietos pirmajame septynete „Serie A“ pirmenybėse, nepaisant lyderio D. Vlahovičiaus išvykimo sausio transferų lange.

Po skaudaus pralaimėjo praeitą savaitgalį, šį pirmadienį „Fiorentina“ išplėšė svarbią pergalę išvykoje prieš „Spezia“ (2:1).

Pirmajame kėlinyje dėmesio centre buvo Krzysztofas Piatekas, kuris 16-ąją minutę nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio, tačiau 42-ąją minutę savo nuodėmes atpirko, išvesdamas „Viola“ į priekį.

74-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti rungtynių šeimininkams, jų gretose buvo tikslus Kevinas Agudelo.

Visgi 89-ąją minutę pergalę „Fiorentina“ ekipai išplėšė Sofyanas Amrabatas, kuris sausį buvo stipriai siejamas su išvykimu į „Tottenham“ ekipą.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje „Viola“ priartėjo prie Romos ekipų ir jeigu iškovotų pergalę atsargoje, tuomet galėtų aplenkti ir J. Mourinho auklėtinius.