Dariaus ir Girėno stadione – triuškinanti „Kauno Žalgirio“ pergalė © zalgiris.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 10-ajame ture „Kauno Žalgiris“ reabilitavosi po skaudžios nesėkmės pirmojo rato finiše.

Dariaus ir Girėno stadione vykęs mačas baigėsi žalgiriečių pergale prieš Marijampolės „Sūduvą“ – 3:0 (0:0)

Pirmame kėlinyje Dariaus ir Girėno stadione susirinkę aistruoliai daug pavojingų situacijų nepamatė. „Sūduva“ skyrė nemažai dėmesio gynybai, „Kauno Žalgiris“ turėjo tik vieną gerą progą, kai Xabi Auzmendi smūgį iš arti atrėmė Giedrius Zenkevičius.

Po pertraukos vicečempionai įrodė savo pranašumą. 50-ąją minutę po pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo Edvinas Girdvainis, tiesa, marijampoliečiai buvo arti išlyginamojo įvarčio – kamuolys po rikošeto atsimušė į virpstą.

„Kauno Žalgiris“ 80-ąją minutę pelnė antrą įvartį: po perdavimo iš kairiojo krašto Brahimas Konate džiaugėsi antruoju tiksliu smūgiu šiemet. Tašką šiame mače padėjo Martynas Dapkus, kuris per pridėtą laiką taikliai mušė iš arti.

Kauniečiai po 10 mačų turi 20 taškų ir žengia ketvirti, savo ruožtu, „Sūduva“ rikiuojasi aštunta su 9 taškais.