Dar vieni milžinų žudikai: „Middlesbrough“ iš FA taurės eliminavo „Tottenham“ ekipą © JumpStory nuotr.

2021-22 metų FA taurės sezonas turi dar vienus „milžinų žudikus“. Prieš tai kituose etapuose legendinis „Nottingham Forest“ iš turnyro eliminavo „Leicester City“ bei „Arsenal“ ekipas.

O dabar šią estafetę perimė „Middlesbrough“ komanda. Chriso Wilderio auklėtiniai praeitame etape iš turnyro eliminavo „Manchester United“ futbolininkus, o šiandien po pratęsimo palaužė „Tottenham“ ekipą (1:0).

Pirmajame rungtynių kėlinyje kiek geriau atrodė svečiai iš Londono, keleta progų pasižymėti turėjo Mattas Doherty, tačiau to nesugebėjo padaryti.

Antrajame kėlinyje jau užtikrinčiau atrodė „Middlesbrough“ futbolininkai, kuriems pavyko išplėšti pratęsima.

O jau pratęsimo metu, 107-ąją minutę pergalę rungtynių šeimininkams išplėšė Joshas Coburnas.

Šias rungtynes „Tottenham“ žaidė pačios stipriausios sudėties ir visai nesitaupė, tačiau momentais atrodė, kad Antonio Conte auklėtiniams stigdavo jėgų.

Peterborough 0:2 Manchester City

Crystal Palace 2:1 Stoke City