Dar vienas įspūdingas Čempionų lygos ketvirtfinalis: „Arsenal“ išplėšė lygų rezultatą prieš „Bayern“ © Reuters nuotr.

Čempionų lygoje – dar viena įspūdingo ketvirtfinalio pradžia. Londono „Arsenal“ namuose lygiosiomis sužaidė su Miuncheno „Bayern“ – 2:2.

„Kanonieriai“ stipriai pradėjo rungtynes. 12-ąją minutę juos į priekį išvedė Bukayo Saka, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį.

Per šeimininkų pasitikėjimą stipriai kirto epizodas, įvykęs 18-ąją minutę. Williamas Saliba ir Jakubas Kiwioras klydo gynyboje, o tuo pasinaudoję „Bayern“ futbolininkai supjaustė varžovų gynybą. Puolimo smaigalyje atsidūręs Serge'as Gnabry pelnė įvartį į savo buvusios komandos vartus.

32-ąją minutę Harry Kane'as nuo 11 metrų žymos vedė Miuncheno ekipą į priekį.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ su didelėmis pastangomis sugebėjo išlyginti rezultatą. Solo reidą surengęs Gabrielis Jesusas atidavė kamuolį Leandro Trossardui, kuris pelnė paskutinį rungtynių įvartį.

Pačioje pabaigoje Bukayo Saka norėjo 11 metrų baudinio po epizodo su Neueriu. Visgi arbitras ir VAR buvo griežti – jie nusižengimo toje situacijoje neįžvelgė. Anglas, panašu, pats inicijavo kontaktą su vokiečiu.

Atsakomasis mačas vyks balandžio 17 dieną, Miunchene.