Dar vienas "Chelsea" kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Anglijos “Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos 22 turo rungtynės. Jose dar kartą kluptelėjo Londono “Chelsea“, nesugebėjęs įveikti Birmingemo “Aston Villa“. Tai buvo jau trečiosios čempionų lygiosios iš eilės, po kurių atsilikimas iki lyderio “Man Utd“ tebėra 6 taškai. Kitose rungtynėse po traumos į aikštę sugrįžusio Thierry Henry vedini “Arsenal“ 4-0 sutriuškino “Charlton“.

“%c00049“ 0 – 0 “%c00042“

Kaip ir reikėjo tikėtis, “Chelsea“ iškart perėmė iniciatyvą ir dominavo beveik visas rungtynes, tačiau niekaip nesugebėdavo įmušti. Pirmajame kėlinyje be priežiūros paliktas Didier Drogba iš baudos aikštelės smūgiavo virš skersinio, o Ashley Cole‘o labai pavojingą smūgį galva atrėmė vartininkas Gaboras Kiraly. 58 minutę gera proga nepasinaudojo Salomonas Kalou.

Beveik visa laiką besigynusi “Aston Villa“ vos nenubaudė favoritų 77 minutę, kai gynėjo Liamo Ridgewello galva muštas kamuolys pralėkė visai greta virpsto.

Paskutinėmis minutėmis pasižymėti dar galėjo Frankas Lampardas ir D.Drogba.

Prarasti taškai nebuvo vienintelis “Chelsea“ nuostolis. Pastaruoju metu traumų kamuojama ekipa neteko dar vieno gynėjo – pirmajame kėlinyje kelio traumą patyrė olandas Khalidas Boulahrouzas.

“%c00041“ 4 – 0 “%c00043“
29’ [1 – 0] Thierry Henry (11 m.)
45‘ [2 – 0] Justin Hoyte
75‘ [3 – 0] Robin van Persie (11 m.)
89‘ [4 – 0] Robin van Persie

29' Osei Sankofa (“Charlton“) pašalintas iš aikštės

Po traumos į aikštę sugrįžusio Thierry Henry vedini “Arsenal“ futbolininkai nuo pirmųjų minučių ėmė šeimininkauti aikštėje. Jau 13 minutę T.Henry galva smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

29 minutės įvykiai iš esmės nulėmė mačo eigą. Už pražangą baudos aikštelėje prieš Robiną van Persie raudoną kortelę išvydo “Charlton“ gynėjas Osei Sankofa, o 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo T.Henry. 37 minutę šis prancūzas tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį, o prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino Justinas Hoyte.

53 minutę į virpstą pataikyti eilė jau atėjo kanonierių saugui čekui Tomašui Rosicky.

75 minutę antrą 11 metrų baudinį į svečių vartus realizavo R. van Persie, o 89 minutę tas pats olandas savo antruoju įvarčiu baigė triuškinti “Charlton“ – 4-0. Pergalė kilstelėjo “Arsenal“ į 4 vietą, o “Charlton“ toliau lieka 19 – ti.