Dar viena staigmena iš LFF – atnaujintas rinktinių simbolis © lff.lt

Lietuvos futbolo federacija (LFF) šios savaitės pradžioje pristatė atnaujintą logotipą, o ketvirtadienį buvo atskleistas ir naujoji rinktinių simbolika, kurioje matysime modernizuotą Vytį.

Lietuvos futbolo federacija (LFF), bendradarbiaudama su UEFA Grow programa ir Didžiosios Britanijos kūrybine agentūra „Frame“, pristatė modernizuotą Lietuvos nacionalinių futbolo rinktinių logotipą, kurio pagrindiniu elementu išlieka Vytis.

Atnaujintas Vytis taps visų nacionalinės rinktinių identitetu bei bus naudojamas rinktinių atributikoje.

„Labai džiugu, kad atnaujiname savo įvaizdį. Manau, kad svarbu, jog pagrindiniu akcentu išlieka pats Vytis. Tai yra Lietuvos simbolis, kuriuo mes didžiuojamės, - kalbėjo Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės narė Milda Liužinaitė. – Šis simbolis ir Lietuvos rinktinės marškinėliai yra garbė ir tuo pačiu didelė atsakomybė. Mes atstovaujame ne tik savo klubą, trenerius ar artimuosius, mes atstovaujame Lietuvą. Kiekviena norime pasirodyti kuo geriau ir tinkamai ginti Lietuvos garbę, ne tik dėl savęs, bet ir dėl visų, kuriems rūpi futbolas.“

Vytis yra Lietuvos respublikos herbas, kuris pirmą kartą pradėtas naudoti 1366 metais. Vytis yra vilties, vienybės ir drąsos simbolis. Per visą istoriją Vytis buvo vaizduojamas kaip nacionalinis simbolis ir nacionalinės komandos vedlys. Norint pasiekti paprastą ir neperkrautą atvaizdą, Vytis įgavo naują, modernų pavidalą.

Naujasis logotipas yra moderni istorinio simbolio interpretacija. Kūrėjai teigia, kad norėdami pasiekti paprastą ir neperkrautą vaizdą, buvo nukirpto užpakalinės žirgo kojos, pagrindinį dėmesį atkreipiant į pergalingą riterio pozą. Kampuotos linijos ir kietai nukirpti taškai – elementai, kurie yra populiarūs lietuvišame dizaine.

„Manau, kad naujasis logotipas atrodo puikiai – šiuolaikiškesnis ir modernesnis. Tai simbolis, kuris simbolizuoja drąsą, ryžtą bei kovingumą ir manau, kad šie bruožai yra labai svarbūs ir futbole.“, - teigė Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininkas Džiugas Bartkus.

Straipsnio įvertinimas: 1 6
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos